Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 12 éves...

Megengednétek a 12 éves lányotoknak, hogy cserélgesse a fülbevalóit?

Figyelt kérdés

Idén leszek 19, de mindig eszembe jut egy dolog 12 éves koromból, főképp mert gyarkan emlegetve van. Én addig arany fülbevalót hordtam csak, mindig ugyanazt a párt, soha nem vettem ki. Akkortájt mehkérdeztem anyut, hogy hordhatok-e bizsut helyette, nagy veszekedések árán megengedte.

És akkortájt, meg néha most is anya arra hivatkozik, hogy ő milyen engedekeny, hogy hagyta, hogy cseréljem a fülbevalóim. Meg hogy más szülő biztos nem hagyná ezt. Én ebben akkor is kételkedtem, de akkor csinálok egy kis közvéleménykutatást.


Ti engednétek, hogy a 12 éves lányotok cserélgesse a fülbevalóit?


2021. aug. 20. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb (fejtsd ki kommentben)
179 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Hagy döntse már el egy lány, hogy mithord a fülében.
2021. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi változik abban az esetben, ha kicseréli valaki? Nem értem. Ha ugyanolyan fülbevalóról van szó, akkor mi fog történni ha kicseréli? A csere nem egy invazív művelet. Nem lehet, hogy csak azért nem akarta hogy cserélgesd, hogy neki ne kelljen egynél többet venni? Sokan nagyon nem szívesen adnak ki nem kötelező dolgokra pénzt.
2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, segítek is neki:)
2021. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bizsukat. Ruhához illőt. Miért kellene tiltani?
2021. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedném. Nekem is engedték. Sőt, 14 éves koromban lövethettem még 3 lyukat a fülembe. Azóta az arany fülbevalómat nem is hordtam.
2021. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Húgom legjobb barátnője a hajstílusát "cserélgeti" szinte minden héten, mondjuk van, hogy kifogy az ötletekből, de tényleg szinte minden héten más frizurája van. :D Szerintem kb. ugyanez a kategória, nehogy már egy ilyet ne engedjen meg egy szülő, mondom ezt egy nem szülőként.
2021. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hülyeséget még nem is hallottam. Inkább azt mondják többször, hogy ne vedd ki hosszú időre mert beforr. De hogy a cserélgetéssel mi lenne a baj, elképzelni se tudom.
2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Minden 12 éves cserélgeti a fülbevalóit xd
2021. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy engedném, nincs abban semmi rossz
2021. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Sőt, ha elballagott 8-ból, akkor piercinget is engednék.
2021. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!