Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom 13 éves és 180 cm,...

A lányom 13 éves és 180 cm, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
42-es a lába, vékony testalkatú, még nem menstruál, pedig az osztályban már minden lánynak megvan. A barátnőm szerint el kéne vinnem gyerek nőgyógyászhoz, mert növekedési hormonzavara van. Én láttam már olyan gyereket, de ő nagyon aránytalan volt. A lányom szép, arányos testalkatú. Én 176 cm vagyok, a férjem 185. Tényleg el kéne vinnem orvoshoz? Meddig nőhet még?
2021. szept. 17. 23:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Van amúgy a lányoknak honaljszorzete? (Morris szindrómának olvass utána ha nincs)
2021. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
43% szerinted miért nem hasznos egyik válasz sem?
2021. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzatok a százalékkal, van aki azért jár ide, mert itt éli ki magát, én nem pontoztam le senkit. Van amúgy hónaljszőrzete, de érdekes, amit mondasz, mert anyósomnak nem volt. Nem tűnt fel, hogy bármi baja lett volna.
2021. szept. 18. 15:02
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát akármi is, biztosan nem az a szindróma, mert akkor anyosodnak nem lehetett volna saját gyereke. Szóval hacsak nem örökbe fogadták a férjedet, akkor nem uaz. Ha van szőrzete, akkor nem valószínű, hogy lenne neki ilyen eltérése, szóval valszleg későn érő típus és magas lesz, mert ti is azok vagytok. Igazából ami még számíthat, hogy milyen alkat a (nagy)kislányod. Ha nagyon alacsony a BMI-je akkor lehet ez is oka annak, hogy nem jött még meg neki. (Úgy rémlik 17 alatt nem menstruálunk, de az nem rémlik, hogy gyerekre is uez igaz vagy csak a felnőttekre)

Ha netán aggaszt, akkor egy vérvétellel és egy hasi uh-al számos dolog kizárható. Plusz ezek minimálisan megterhelő vizsgálatok.

2021. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
16,7 a BMI-je, a százalékos 20, azt írják, hogy 10-75 % között megfelelően táplált. Amúgy sovány, igen, de saját testéhez képest elég nagy a feneke, és csodálkozom is, hogy még nem menstruál.
2021. szept. 18. 15:40
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

Hát.. a feneke.. jó, lehet széles a csípője, nem?


Lehet egy kis hízás ráférne ezek alapján, de nem tudom. Szerencsés lány ha ilyen magas és még vékony es nőies is.

2021. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Széles a csípője, igen. 53 kg egyébként, szerintem is kevés, pedig eszik rendesen, de én is ilyen voltam az ő korában. Amúgy leginkább olyan arca van, mint Rúzsa Magdinak. Szép csaj. Remélem azért talál magának pasit majd, bár elég korlátozott lesz neki a választék.
2021. szept. 18. 20:10
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Én 185 centi vagyok, 13 éves korom körül nőttem ekkorára. irtó vékony voltam, hosszú piszkafa lábakkal, alapvetően úgy néztem ki, mint egy giliszta. 18 éves koromra megformásodtam, szép arányos lettem (mármint normális szinten). Ja, és 16 évesen jött meg, de teljesen egészséges a hormonháztartásom.
2021. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és Anya is, Apa is bőven 180 cm alatt van (utolsó voltam)
2021. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Han éves vagy 18as? Hány cm vagy most?
2021. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!