Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányonat...

Elengedjem a 14 éves lányonat Budapestre?

Figyelt kérdés

Mi nem Budapestiek vagyunk kb. 2 órára lakunk és a lányom nemrég megismert egy fiút aki viszonet pesti. A fiú már egyszer volt lent a lányomnál egész nap együtt voltak és a lányom jól érezte magát vele, természetesen most ő szeretne felmenni. Viszont én nagyon féltem még sose volt “egyedül” pesten csak családdal. Elvileg bekapcsolná azt hogy lássan hogy mikor hol van, hívnám bármikor felvenné. Megbízok benne ezért el is hiszem ezeket, de mi a szülei nem érünk rá és nem tudjuk felvinni ezért vonattal szeretne menni,és pont ez az amitől a legjobban félek. Még sosem vonatozott egyedül. Bármi történhet vele az úton.

Lehet nem itt kéne ebben tanácsot kérni sőt biztos de nektek mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszi:)


2021. szept. 20. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
14 éves lányt nem engednék el 2 órás vonatútra egyedül.
2021. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem engedném
2021. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Én sem engedném, pláne egy szinte idegenhez.
2021. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább kifizetném a fiúnak a vonatjegyet, de jöjjön ő.


Én Budapesten nőttem fel, nem azt mondom, hogy élve felfalják majd, de ha valaki nincs hozzászokva Pesthez, az látszik rajta. Egy 14 éves lány meg elég könnyű célpont.

2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Fel sem merülne, hogy elengedjem. Remélem, neked sem.
2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Kizárt.

29 vagyok, de még en sem indulnék igy neki egyedül

2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Jöjjön megint a fiú . Én nem engedném . A fiúnak kell amúgyis udvarolni nem a lánynak .
2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt dolog
2021. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem a vonat a probléma,azért egy ic-n,nappal nem gond,te felrakod,a srác elémegy..

Inkább az a gond,hogy nem ismered annyira a srácot. Így konkrétan félig meddig idegennel lenne egy idegen városban. Ez lenne a problémám. Ott meg ki tudja hová vinné.

2021. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem a vonat zavarna, azért 14 évesen csak van annyi esze, hogy fel és le tud szállni. De nem engedném egy szinte ismeretlen fiúhoz egyedül.
2021. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!