Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányom ma coming...

12 éves lányom ma coming out-olt, ilyenkor már tutibiztos, vagy egyelőre hagyjam hanyagoljam vele a témát aztán még kitudja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim válasza:
55%
12 évesen még nem igazán tudhatja biztosra. Én akkoribam azt hittem leszbikus vagyok. 15 évesen meg aztnhogy biszex mert megtetszett egy idősebb pasi. Most 20 3ves vagyok és teljesen kiveszett belőlem ez a kíváncsiság, hetero vagyok, férfi párom van. Nem tudom ez másnál hogy megy, de egy 12 éves lánynak még 0 fogalma van a szexualitásból csak amit a levegőbennösszehallott. De ez csak az én véleményem.
2021. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is 12 évesen mondta először a lányom. Hasonló dolgon gondolkoztam én is, aztán rájöttem: nem tök mindegy? Miben viselkednék másképpen? Min változtatna, ha "tutibiztos" és ha "még ki tudja"? Semmit nem csinálnék másképpen. Most 13, de még most sem tudom, hogy mi az igazság, mert még nem igazán érdeklik úgy sem a fiúk sem a lányok. Vannak barátnői, akikkel kiröhögik a hülye fiúkat, de azért ki is beszélik őket, mint bármelyik. De tele van a szobája szivárványos zászlóval és híres nők posztereivel. Én meg szeretem, mert a lányom. Ennyi.
2021. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim válasza:
58%
Miért pontozatok le? Nem vagyok a leszbikusok ellen. A bpválaszom nem erről szólt. #1
2021. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
23%
így van 12 évesen még gyerek....
2021. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
19%

Nyilván olvasott a neten, vagy látott a médiában valami nyilvános coming out-ot.

Na ezért mondom hogy ezt nyilvánosan nem kéne mutogatni (coming out,lmbtq aktivisták), se a neten se a médiában,ha meg igen akkor 18-as kategóriába sorolni. Teljesen összezavarják a gyerekeket.

Biszexként írom ezt.

2021. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim válasza:
53%

Még olyan kérdések is vannak ahol már bőven felnőtt emberek jönnek rá, hogy nem fog működni a házasságuk mert mások.

12 éves az semmi.

De egyáltalán minek foglalkozik ilyenekkel egy 12 éves az már jobb kérdés.

Még legyen pár év gyerekkor később már max az elmegyógyba lehet pótolni :D

2021. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
21%
Kamaszkorban természetes, ha valaki érdeklődik a saját neme iránt. A kíváncsiság okozza. Majd "kinövi".
2021. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
28%

4:es vagyok engem is lepontoztak:

Miért áruljátok már el 12 évesen,ötödikesen mi? Felnőtt?

2021. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
16%

A lányoknál viszonylag sűrűn előfordul ilyesmi, kinőheti.

Ha 18-20 évesen még megvan, akkor lesz csak tartós.

Addig hagyd békén, de mondd el ezt neki, nehogy beálljon egy olyan irányba, ami később nem jó neki.

2021. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy a mi korunkban másképpen volt, de amikor én 13 éves voltam, állt a farkam mint a cövek és dugni akartam ahogy minden osztálytársam (igaz hogy jópár évig nem jött össze, mert azért még elég bénácskák voltunk a lányokkal). A lányok jóval korábban érnek mint a fiúk úgyhogy én nem venném biztosra ezt a "még gyerek, azt sem tudja mi a szex" szöveget.
2021. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!