Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedhetem a 15 éves kamasz...

Elengedhetem a 15 éves kamasz lányom?

Figyelt kérdés

15 éves kamasz lányom jövő év szeptemberétől középiskolás lesz. Debrecenbe szeretne menni a Tóth Árpád Gimnáziumba (jól tanul) , viszont nem szeretne kolis lenni. Debrecen tőlünk 100 km.Megengednétek neki, hogy az egyik ismerősünk albérletében lakjon egy egyetemista lánnyal akit ismer? Féltem, hogy nem fog annyit tanulni, bulizni fog...stb. Én is voltam kamasz és én is távol laktam anno a szüleimtől.

45/F



2021. okt. 30. 10:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Én koleszos voltam 14 éves koromtól.

Nem nem engedném albérletbe.

A koliban valóban figyelnek arra h a városból időben visszaérjen, sőt azt is h milyen figurák kisérik "haza" stb.

Egy kamaszlánynak ennyi kontroll kell

2021. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem engedném.
2021. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 babyboom567 ***** válasza:
83%
Még a fiamat sem, lányt meg főleg nem.Fel sem merülne ez az opció.
2021. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Ultimátumot adnék. Vagy koliba megy, vagy egy olyan gimnáziumba, ahova be tud járni minden nap otthonról.

Vajon miért akar távoli gimibe menni? Biztos nem a tanulás miatt. Szerintem ezt már ő jól kitervelte.

2021. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus dehogy is.

Azért nem akar kolis lenni, mert ott rendszabály és házirend van, kijárási tilalom 9-10 után, meg ugye szobatársak.


Albérletben egyetemistaként olyan bulikat rendeztünk... (és ne feledd lesz ott egyetemista lány)

A férjeméknél albiban 4 fiú volt és rendeztek olyan bulit ahol pár lány farokról farokra szállt, és voltak 17-18 éves gimisek is.


Nem engedném, lényegében heti 7/5 napból felügyelet és szabályok nélkül lenne.

2021. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem engednèm. Ő gyerek még az egyetemistàhoz képest. Egyébként a suli jó választás, a kolija is jó, két unokaöccsèm oda jár, kolisok.
2021. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem engedném albérletbe, sőt koliba sem
2021. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem engedném. A koleszban kijárási tilalom stb van. Középsulis koleszokban általában egy nap a kimenő. Ráér majd felnőttet játszani a fősulin. Ráadásul a koleszban egy korúakkal van akikkel a tanulásban is tudják segíteni egymást.
2021. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 babyboom567 ***** válasza:
89%

Mondjuk szerintem az egyetemistával is kics...eszés lenne, hogy pesztráljon egy kamaszt.Aztán meg ő lenne a hibás, ha történik valami.

Teljesen más életszakaszban vannak.

2021. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
9 mondjuk felvet bennem kérdést az is, hogy vajon tv szempontjából rendben lenne e egy 16 év alattit felügyelet nélkül lakni hagyni? 🤷🏼‍♀️
2021. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!