Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rendetlen kamaszból...

Nagyon rendetlen kamaszból lehet rendszerető felnőtt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Borzasztó rendetlen voltam, nem lehetett bemenni a szobámba a sok szennyestől, a mosatlan tányérok bögrék is csak gyűltek nálam, volt ami penészedésig.

Eltelt 10 év,már elhánynám magam a régi szobámtól.

Azt szeretem ha rend és tisztaság van itthon, a takarítás kikapcsol.

2022. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Én elég rendetlen voltam kamaszként és anyukám zsörtölődve, de takarított utánam. Olyan felnőtt lettem, aki szereti a rendet, vágyik is rá, de nem tud rendet tartani. Nagy pakolási kampányok vannak, de alapesetben kupi van. Sajnos. Tanulság, ha rendetlen a gyereked, ne takaríts utána.
2022. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ADHD-s, vagy hasonló a gyerek, nem pedig csak lusta, akkor elképzelhető, hogy csak nagyon nagy erőfeszítések és belső küzdelmek árán tud majd rendet tartani, vagy még úgy sem.
2022. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Milyen volt a kamaszkor előtt?
2022. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is kupis gyerek voltak, de mióta a saját házamat takarítom nem a szüleimét sokkal jobban a magaménak érzem.
2022. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Én is így voltam/ vagyok

2022. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Elég amatőrök maguk.Az ÉN kamaszom rendszerező,magától takarít.Még a mi szobainkat is kitakarítatassuk vele így nem kel dolgoznunk!
2022. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én iszonyú rendetlen voltam, rettenetes volt. Még huszonévesen is egyetemen. Volt h annyira nem mosogattam, hogy a végén a fürdőszobában mostam el a tányéromat.

Most meg mesélte egy barátnőm h az egyik munkatársának a pasija rendmániás és lehet h szakítani fognak. Sorolta h miket csinál a hapsi és mondom h én is így élek, lehet én is rendmániás vagyok :D

2022. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmasan rendetlen voltam. Volt hogy az ágyamat, meg a padlót se lehetett látni, olyan kupi volt. Most patika tisztaság van a házamban.

Néha vissza gondolok arra hogy milyen volt a szobám tiniként, és kerülget a rosszullét. Tiniként nem ez a legfontosabb, az csak egy nyűg, amivel a szülő idegesít (anno így gondoltam).

2022. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!