Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évsesnek playmobil?

13 évsesnek playmobil?

Figyelt kérdés
13. szülinapra kért a gyerekem egy bizonyos fajta playmobil figurát. Megkapta, és játszik is vele. Rendesen, mint a hatévesem, pl. jeleneteket jatszik el vele, beszélteti, ilyesmi. Csinált stop motion technikával kis videókat is vele. Mondta is, hogy évek óta nem volt ilyen figurás játéka, és milyen jó. És hogy régebben azt hitte, ő már nagy az ilyesmihez, ezért titokban vitt az ágyába legofigurákat a kistesók miatt kirakott nagy legós dobozokból. Én tökre örülök, hogy képes még így játszani, mert amúgy más téren tipikus tini, aki rá van gyógyulva a képernyőkre. Vagy inkább gond, hogy ilyesmire van igénye? Valami rosszat jelez? Máshol játszanak még így a 13 évesek?
2022. jan. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Tokre orulok - ezzel lebuktal, hogy te vagy az a tini. Nem baj, játszol amivel akarsz.
2022. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csinált stop motion technikával kis videókat is vele"

ez szerintem tok meno. jo a kezugyessege? a gyurma stop motion is nagyon fasza (lasd: Wallace es Gromit, Pingu)

szerintem nagyon nagyon jo hogy igy erdeklodik egy olyan dolgo irant amibol kesobb egy karriere is lehet. erdekli ot a filmkeszites ugy altalaban? en tuti tamogatnam ezt a hobbit

2022. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a történetelmeséléssel nincs semmi gond, kreatív, igazából olyan, mintha írna egy regényt, vagy filmet forgatna. Pláne ha stop motion videókat is készít: azokhoz rengeteg türelem kell, figyelem, precizitás, le a kalappal előtte, ez szerintem csak a javára válhat, pláne, ha filmkészítéssel szeretne foglalkozni
2022. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet hogy Playboy-t kért csak félre olvastátok?
2022. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi rossz nincs benne, ha élvezi, csinálja
2022. febr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen vagy abban a korban amikor félig gyerek vagy, félig "nagy" gyerek ezért néha random rájön a 12-13 évesekre hogy játszanak ilyenekkel mint a playmobil, előfordul én se voltam különb de én legoztam nagyon sokatxd
2022. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyam kidobta az osszes "jatekomat" 14 eves koromban, ameg iskolaban voltam, merthogy "ne legyek mar ennyire gyerekes". Hetekig sirattam oket, mert amiket o jateknak velt, valojaban egy mar nagyon komollya valo gyujtemennye valt az evek soran, volt egy almom, hogy be is fejezem egyszer majd idos koromra a gyujtemenyt. (Allatos jatekfigurakkal indult kisgyerekkent, aztan egyre szebben kidolgozott, komolyabb kis allatfigurak jottek, vegul az almom az osszes kutyafajtarol egy ilyen kis szobrocskat osszegyujteni. Nekem fontos volt, mert nagyon termeszet es allatkedvelo vagyok.) Egy eletre megjegyeztem ezt a tettet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne iteld elhamarkodottan, rengeteget segithet ez neki abban, hogy kibontakozzon, tenyleg akar egy karrier is kialakulhat ebbol.
2022. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki kellett volna dobni anyu cuccai közül is párat #7
2022. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!