Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szóljak szerintetek az üzenete...

Szóljak szerintetek az üzenetekről itthon, vagy sokat gondolok ebbe?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, tegnap és ma nem voltam iskolában. Mindig úgy szoktunk menni, hogy elmegyek a pár utcával arrébb lakó barátnőmékhez, onnan együtt a suliig. Tegnap írt az apja egy üzenetet, hogy nekem is csinált reggel kávét, de nem mentem (a barátnőm általában mindig késik, én addig kávézom egyet náluk). Mondtam, hogy beteg lettem stb és írta, hogy ha bármi kell, szóljak neki nyugodtan, mert azonnal hozza. Majd délben is írt, hogy szívesen hoz ebédet, ha szeretném.

Meg közben beszélgettünk pár dologról, mert ha kérdez, nem akartam bunkó lenni, hogy nem válaszolok, de próbáltam éreztetni, hogy fura a szitu. Aztán írt ma is, hogy reméli már jobban vagyok és hétfőn láthat, mert miattam indul jól a napja, annyira édesen nevetek már korán reggel is mindig.


Eddig is volt, hogy csinált furcsa, kétértelmű dolgokat, de havonta 1-2 alkalommal maximum. Azok is olyanok voltak, hogy az ember nem mondhatta rá egyértelműen, hogy ez most mi volt, csak furcsa volt. Pl. voltam velük egy outletben, én magamnak kinéztem egy extrább bodyt, ő meg jött utánunk, hogy a barátnőmnek fizeti a cuccokat. Látta a kezemben, és mondta, hogy megveszi nekem szívesen, de csak ha láthatja rajtam. Elnevettem a dolgot, de kínos volt nekem. Vagy nyáron ha medencéztünk náluk, fürdőruhában voltunk egész nap. De amikor az apja hazajött, felvettem egy pólót, vagy strandruhát mindig, erre egyszer mondja nekem, hogy miért takargatom magam, nincs rajtam mit szégyellni.

Azt tudom a barátnőmtől, hogy a feleségével nagyon viharos a házasságuk, vannak/voltak megcsalások mind a két fél részéről, de a gyerekek miatt nem akarnak elválni (alsósok még a kisebbek).

Az apja meg kicsit olyan "nagyvilági playboy" feeling. Egyedül jár nyaralni, van 3 gyereke, de kétszemélyes kocsival járkál általában, a barátaival az Ötkertbe, Yellowba jár bulizni, karácsonykor is fogta magát és elutazott, mert hogy a hideget is utálja, meg az ünnepeket is.

Apámnak elmondani félek, mert szerintem bármennyire is békés ember, átrendezni a fogsorát. Anyám meg olyan, hogy mindenen pánikol... Szóval ha ezt elmesélem, akkor estére már odáig fűzi fejben a sztorit, hogy biztosan képes lenne elrabolni is akár.


2022. jan. 28. 10:23
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kerülném.
2022. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
99%

Az a baj az ilyen szemét emberekkel, hogy megtévesztően csinálják, nem lehetsz benne biztos, hogy akar valamit. Szerintem akar egyébként, ami egyértelműen gáz:

"Látta a kezemben, és mondta, hogy megveszi nekem szívesen, de csak ha láthatja rajtam"

"miért takargatom magam, nincs rajtam mit szégyellni."

Undorító. Vigyázz magadra. Nem lepődnék meg ha rád akarna mászni. De úgy fogja kezdeni, hogy néha megérint, hogy ne legyen egyértelmű. Tartózkodnék tőle abszolút. Apád valószínűleg megverné, de nem mondom, hogy ne szólj neki, mert megérdemelné a verést. Ezt neked kell eldönteni szólsz-e a szüleidnek, a csávóval viszont ne maradj kettesben, ne keresd a társaságát.

2022. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
96%

Ne mondd el a szüleidnek. Viszont - ezt férfiként írom - jók a megérzéseid, a fickó "érdeklődik" irántad. Ügyelj arra, hogy ne maradj vele kettesben olyan helyen, ahol nem tudnád könnyen visszautasítani. Ill. valahogy nagyobb távolságtartással kéne lenned.

A barátnőddel nem lehet ilyenekről beszélni? Ő pl. nem veszi észre ezeket a jeleket? És nincs kiakadva, hogy az apja a lánya osztálytársára akar rámozdulni?


(Megj.: nekem a body vásárlásakor mondottak tették egyértelművé a vágyait. A többit ki lehet magyarázni, lehet jóhiszeműen érteni, de azt semmiképpen.)

2022. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
98%
Nekem erről az Amerikai szépség jutott az eszembe :/
2022. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Úristen! Nagyon vigyázz!! Kerüld. En sajnos nem tudok mit javasolni ezen kívül :(( de remélem találsz megoldást
2022. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jól tetted, hogy ezt kiírtad ide. Engem is kamasz korban környékezett egy házas 35 éves körüli pasas. Ajándékokat, csokit, ilyesmiket adott mindig. Aztán az élet szerencsére közbeszólt és nem tudott semmit csinálni.
2022. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
97%
Én ha tovább folytatódnak a megjegyzések, akkor szólnék.
2022. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nem mondtam ezeket, mert ő általában olyan, hogy mindenért a nő a hibás. Amikor mesélte ezeket a szeretős sztorikat otthonról, akkor is úgy volt, hogy a nők a szemetek, mert miért nyomulnak nős pasira. Ha a barátjával van hasonló, aki nyíltan csajozik mellette, akkor is a lányok a szemét k--vák. Nem én akarok én lenni a következő, akit lehord mindennek...
2022. jan. 28. 10:48
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Huhhh gondolom nem megoldhato, de a legjobb a kapcsolat megszakítása lenne. Szelepes egy család lehet
2022. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

Az nem megoldható sajnos. :(

Összefutnak a szálak, pl. az apám heti 2-3x az ő apjával teniszezik, az anyja is jóban van az én anyámmal. Nem legjobb barátok, de a beszélő viszony megvan, nyaranta vannak közös sütögetések is, vagy ha a nagyobb baráti társaság szervez valamit, mind a két család ott van.

2022. jan. 28. 10:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!