Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rég kaptam oltást és...

Nagyon rég kaptam oltást és kedden fogok! Nagyon Parázok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem félek az oltástól meg semmi, csak kb 5 éve kaptam és félek, ogy mi lesz ha nagyon féjni fog. Ciki lenne. Mit tegyek?
2010. szept. 10. 18:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök normális 12-14 éves korig..

Mennyi vagy??

Fiú vagy??

2010. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy 6.-os vagyok. Majd októberben is kapunk egyet.

Előre is köszi a válaszokat!


11/L

2010. szept. 10. 18:26
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
helyesbítek: normális ha 5-14 éves korig
2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most léptem 7. Ez tök normális hogy parázol mert hát lány vagy!! De ennyire ne vedd komolyan...

Mert akkor csak azon fog az agyad kattogni..

előző voltam

2010. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, hogy nme kell félni csak hát nálunk mindennapos ha az osztályban valaki valmait rosszul csinál vagy valami akkor kiröhögik na én ezt nme akaraom!

2010. szept. 10. 18:30
 6/26 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fog annyira fájni. Amikor beléd szúrja, akkor nem túl kellemes, meg fáj, de gyorsan túl vagy rajta. Utána még pár napig érezheted a helyét, ha nagyon mozgatod, de a tesitanárom mondta, hogy kifejezetten használ neki, mert akkor nem fog utána fájni. Így gyűrűztem én oltás utáni 2. napon, és azután már tényleg nem fájt. xD

Egyébként nem ciki ha félsz, nálunk is parázott egy lány nagyon oltás előtt általánosban, de közben simán bírta. Gimiben is többen (influenzaoltásnál) a folyosón reszkettek, de aztán bementek, és vigyorogva jöttek ki, hogy megúsztak egy órát. :)

Bocsi, kicsit hosszú lett.

2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Mi ellen kapod? A méhnyakrák ellen?
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne félj már :) Nem is fáj ( legalábbis nekem). Mikor vért vettek az jó volt :D mondta a nő h ne nézzem én meg direkt néztem és magyaráztam h úú de jó ahogy telik meg az üveg vérrel XD első vérvételem volt :D
2010. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17 F
2010. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Az oltás 100X jobb a vérvételnél. Én tőlem ha vért vettek szorítottam valaki kezét! nem fájt csak elterelte a figyelmemet a kézszorításXD


Azt hiszem kanyaró elleni védöóltást és tetanuszt kapunk. Csak azt nem tudom hogy melyiket most és melyiket októberben.

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 10. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!