Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves gyereket tényleg el...

A 14 éves gyereket tényleg el kell kísérni az iskolába és érte is kell menni?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek Erdélyi Mónikát és a lányát, Mollit. Régebben több olyan videót is felraktak, ahol többször is kihangsúlyozta Mónika, hogy pl most viszi haza Mollit, miután hazahozta Mollit ezt és ezt csinálnak, stb. Igaz, ekkor még "csak" 13 éves volt. Viszont már szerintem az sem normális, hogy egy ennyi idős gyereket iskolába kell vinni. Hadd ne soroljam fel milyen problémák lehetnek ebből később... Szóval szerintetek normális, hogy egy ennyi időst kísérgetni kelljen? Tudom, hogy biztos messze van a suli, stb de akkor is, van busz/vonat. Egyébként ha valaki egy suliba jár vele, nyugodtan leírhatja, hogy tényleg olyan "edukált" mint amilyennek mondja Mónika? Mert szerintem azért ez lehetetlen, de én nem tudhatom...

#iskola #Erdélyi Mónika #Kísérgetés
2022. febr. 6. 15:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
58%
Vannak életképtelenek. Nekem is van kolléganőm aki egy órával hamarabb elmegy mindig mert a férje délután megy dolgozni és a lánya egy háromnegyed órát sem lehet egyedül. 16 éves.
2022. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Huhh az kemény... Mások 16 évesen már elköltöznek és önálló életet kezdenek. Itt viszont valami nagyon nagy probléma lehet a szülők fejében :(
2022. febr. 6. 15:06
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de lehet. Ha épp útba esik, miért ne?

Nem feltétlenül eletkeptelenseg, simán lehet valami olyan probléma is, amit nem akarnak megosztani masokkal

2022. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
36%
13-14 évesen már 8. osztályos, szerintem ez már az a kategória amikor a szülő már rég elrontott valamit. Faluban már 2. osztályos korában is mehet egyedül a gyerek suliba, nagyobb városban 3-4. Pesten még 5-6. osztályig elvinném és alaposan megtanítanám neki a szabályokat, utána mehet egyedül.
2022. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
38%
Sok ember, úgy felnőtt mint gyerek, el van kènyelmesedve. Én àlltalànos iskolàba úgy 4.-5.-től egyedül mentem, biciklivel. Most meg azt látom viszik őket kocsival.
2022. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
35%
A németeknél ahogy áltsulis a gyerek egyedül jön-megy meg hazafelé a boltba is bemegy pár dologért hogy szokja az önállóságot.
2022. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen senki se költözik külön. Amúgy meg ha messzi suliba jár, miért ne mehetne érte az anyja suli után? Neked mi fáj? Le se tojnak a szüleid, mi? És azzal nyugtatod magad, hogy ez a normális.
2022. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellene abból kiindulni, hogy amikor én pl 83-ban iskolába mentem, mi volt. Akkor mindenki ment a legközelebbi, körzetes suliba és csókolom.

Ma meg sokszor a város túlfelébe járnak tagozat miatt.

2022. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tök jó ha valakit visznek-hoznak, főleg ebben a covidos időszakban. Miért baj az, ha megkíméli a gyereket a tömegközlekedés udormányos hátrányaitól?
2022. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
95%
Hát igen, szégyen is, hogy elmegy a gyerekéért, pl. ha Érden laknak és belvárosi magánsuliba jár (mit tudom én), utazzon a gyerek 1.5 órát 3 járművön télen, nehogy már elmenjen érte az anyja kocsival... mert az ilyenek, mint te megszólják, mi?
2022. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!