Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan alakult azoknak a...

Hogyan alakult azoknak a lányoknak az élete, akik 14-15 évesen teherbe estek, és 15-16 évesen lebabáztak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Mi az hogy lebabázni?
2022. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Volt osztálytársam szült ilyen fiatalon. A suliból egy ideig kimaradt, az apuka lelépett. Most nem rég lett megint babája, az új párja elfogadta a másik gyereket is. A kettő között eltelt évek viszont nagyon kemények voltak neki.
2022. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Egy kolléganőmnek 16 évesen született a lánya. Szüleivel maradt. A lány apjával még egy darabig (talán 2 évig) együtt maradtak, de végül szakítottak. (Az apa azóta is rendszeres kapcsolatot ápol a lányával és a kolléganőmmel.) 1 évet kihagyott a suliból, majd bölcsivel és a szülei segítségével leérettségizett, lediplomázott. Mostanra már nagymama.

Távolabbi ismerősöm 15 évesen szülte az első gyerekét. Annyit tudok róla, hogy körmös lett és a következő 12 évben még szült 4 gyereket. Az öt gyerek 3 különböző férfitól van. A közösségi oldalakon elég pontosan végig lehet követni. Mindegyik férfiban a "megmentőjét", a "világ legjobb apját/párját" látja, majd szétmennek.

2022. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ismerősöm, 16 évesen szült. Szülei nem igazán segítettek. Egyedül nevelte, albérletben éltek. Aztán összejött vkivel, lett közös gyerek, saját ház, autó (új apuka által). Most 40 év körüli, gyárban dolgozik, nincs érettségire sem.
2022. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen szültem, apukaval 19 eves korunkban mentunk szet vegleg. Egy evet halasztottam a suliban, leerettsegiztem, egyetemre mentem, de felbe hagytam hogy foallasban dolgozzak. Idokozben en depresszios lettem, amibol nehez volt kilabalni,a gyerekemnek is kellett pszichológus. Apukaval kethetente hetvegen talalkozik. 25evesen talpra alltam a depressziobol, egyenesbe jöttünk, most 29 vagyok es hazas, jon a második baba.
2022. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
A környékünkön lakott egy ilyen lány. A szülei maximálisan támogatták, az anyukája is fiatal volt, először azt hittük, a lány tesója a kisfiú. Szülői segítséggel tudott tanulni, dolgozni, de utána nem tudom mi lett vele.
2022. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Akit én ismerek (közelebbi barátnő) 16 évesen esett teherbe, majdnem 17 volt, amikor szült. Amikor megtudta, hogy babát vár, a fiú már nem volt a barátja, aztán mikor megtudta a hírt, hallani sem akart róla. De a lány szülei nagyon támogatóak voltak. Egy sok éve ismert fiú barátjával jött össze a baba születése utá néhány hónappal és akkor újra terhes lett. A két kisfiú között másfél év lett. A fiúnak volt egyébként lakása, pontosabban a családjának volt egy lakása, amit albérletbe adtak ki korábban, de aztán a babával odaköltözöt a srác a lánnyal külön. Közben leérettségiztek mindketten. A srác dolgozik, most kezdte az egyetemet és a harmadik babát várják. A fiú egyébként sajátjaként szereti az első gyereket. A vérszerinti apa egyszer látta, de nem akar részt venni az életében.

21 évesek egyebkent mar es nagyon boldogok.

2022. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Akit én ismerek, ő 16 évesen szült, eltitkolta a terhességét, mindenkit sokkolt a hír, amikor hasfájással bement a kórházba és egy babával jött ki.

A srác idősebb tőle jó pár évvel.

A lány az apukájával és a nagymamájával élt, az anyja elhagyta őket.

A gyerek apjával a baba születése után össze költöztek, van egy kis házuk, autó. Azóta van már második gyerek is.

Sokat dolgoznak, normális körülmények között élnek, bár a kapcsolatuk nem olyan jó, a lány elég kikapós.

2022. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Anyósom 16 éves volt amikor szülte a férjem. Pár évig a szüleinél laktak a barátjával együtt, aztán amikor lehetőségük lett rá összeházasodtak és elköltöztek. Azóta is együtt vannak és nagyon boldogok, anyósom sokáig otthon volt de most már jó munkája van és fiatal nagymama. Én örökké hálás leszek nekik a férjem miatt.
2022. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Férjem unokahúga 2 éve, 15 évesen szülte meg a kisfiát.

Évfolyamtársa a gyerek apja, védekezés nélkül voltak együtt, a lány pedig későn szólt már (ha jól emlékszem 4 hónaposan), hogy terhes.

Mire a pici 2-3 hónapos lett, addigra már nem voltak egy pár.

A fiú szülei látogatják a kicsit rendszeresen, vigyáznak is rá, gondoskodnak is róla anyagilag. A fiú is jön velük néha, de kötődni nem kötődik hozzá.


A lány a szüleivel lakik (van egy húga is), iskolába jár, a sógornőm van otthon a kicsivel, de ősszel bölcsibe megy majd.

Tanévet nem halasztott, mert amíg terhes volt, a COVID miatt nagyrészt online oktatás volt 2 éve tavasszal, a kisfia pedig júliusban született, szeptemberben ment vissza a suliba.

2022. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!