Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 15 éves fiam és barátnője...

A 15 éves fiam és barátnője vajon szexelhettek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok rögtön a legrosszra gondolni, de mostanában nagyon gyanús a fiam.

Rendszeresen jön hozzánk a barátnője a fiamnak. Legtöbbször iskolai dolgok miatt (feladatok, tanulás), de van hogy filmnézés meg hasonlók. Azonban mostanában a fiam szobájából gyanús hangokat hallok. Egyszer amikor véletlenül épp nyitni készültem az ajtót, akkor gyorsan kiabált a fiam hogy ne jöjjek be mert rendetlenséget csináltak. De ami még gyanúsabb: délelőtt (a fiam suliban volt) takarítottam a szobáját. Gondoltam hogy megnézek a számítógépén magamnak valamit. Aztán a gép egyik mappájában találtam egy szexvideót. A videóban arc nem látszódik. A szobát viszont felismertem a videóban, mert az a ház a szomszédomban van. A szomszédnak is van egy fia, 14 éves. Tehát én arra gyanakszom hogy a szomszéd fia beszélhette rá a fiamat a szexre a barátnőjével. Nem tudom mit csináljak. Mi van ha nem védekeztek? Ti mit tennétek a helyemben?

36/N



2022. ápr. 27. 14:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Hú. Hát süt belőled a logika és az értelem. Valószínű sexeltek. Lehet a szomszéd sráccal is 3asban. És te semmit nem tehetsz ellene. Ez van. 25L
2022. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
beszélj vele a nemiségről, szexualitásról. általában.
2022. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
95%
15 éves, tehát tombol benne a kalandvágy. Semmi újdonság nincs benne, ha manapság már 15 évesen szexelnek. A védekezés fontosságáról pedig neked kell felvilágosítani, beszéljetek róla. A kutakodás utána pedig hááát... Neki is tanulnia kell a hibákból, te csak egyengetni tudod az útját, nem erővel megváltoztatni.
2022. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan szexeltek vagy valami hasonlót.
2022. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Keress egy férfit magadnak és ne USD bele az orrod a fiad eletebe!
2022. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Engem jobban kiakaszt hogy milyen jogon kutakodsz a gyereked számítógépben.
2022. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
37%

Nem elképzelhetetlen, hogy nemsokára nagyi leszel.

Mindenképpen beszélj vele, még ha ciki is!

Ez a számítógépes kutakodás meg elég fura. Nem az benne durva, hogy találsz egy szexvideót a kis srác gépén, hanem, hogy egyből felismered a helyszínét... :,D

2022. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a kérdés, hogy szexelnek-e, hanem az, hogy beszéltél-e vele korábban a szexről, a védekezés fontosságáról, módjairól. Vagy arról, hogy baj esetén fordulhat-e hozzád, vagy majd akkor tudod meg, hogy baj van, ha a lány szülei kérik a gyerektartást.
2022. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Egy 15 éves fiút aztán nagyon rá kell beszélni a szexre :D

Ha szexeltek is, mi van? Kicsit korai, de nem vészes. Vegyél neki óvszert.

2022. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

15 éves a fiad és szerinted az a legrosszabb, amire gondolni se mersz hogy lefekszik a barátnőjével? :)


Ha beszélsz vele, akkor ne azt mond hogy még kicsi ehhez hanem hogy tudja e hogy kell védekezni és az miért fontos


De már szerintem késő

2022. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!