Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Festett haj 14 évesen?

Festett haj 14 évesen?

Figyelt kérdés

!Nem rólam van szó, csak érdekel!

Ti megengednétek a lányotoknak?

Egyre populárisabb a balayage a tinik körében.

Pl:

[link]


[link]


[link]



2022. máj. 7. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Átgondolnám
97 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Én 2007-ben voltam ennyi, már akkor volt olyan osztálytarsam akinek melirozva volt a haja.

Középiskolában mikor 15 evesek voltunk akkor is volt legalább 2 melirozott hajú osztálytarsam.

2022. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én gimi kezdés előtti nyáron (14 évesen) festettem be anno a hajam 2005-ben. Az új osztályban volt egy platina szőke lány, meg egy melírozott hajú. Én engedném, de csak fodrásszal.
2022. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

14 evesen lehetett először melirom. 15 evesen festethettem eloszor.

Pedig nem volt minden megengedve, szerintem normalis nevelest kaptunk.

Nagyon sok osztalytarsamnak volt festve, melirozva. Ennek 15 eve. Kiprobaltam par szint 18 eves koromig, azota nem festettem, rajottem a sajat szinem a legszebb. Viszont.. abban az idoben, kb 500 ft volt egy dobog festek, es azt zsebpenzbol kellett allnom, amiket alkalmakra kaptam. Kulon nem finansziroztak.

Elnezve a mai arakat, foleg egy divatos festett frizurat, hat nem biztos h adnek ra 30e ftot.. ugyanakkor ha a zsebpenzet erre szeretne költeni, engednem, de elmondanam neki a véleményem .

2022. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Most mondanám, hogy nem, mert nem egészsége, de én még nem töltöttem a 13-at, amikor először került piros melír a hajamba a hetedik előtti nyáron, szóval képmutatás lenne tiltanim. Rosszabb ember nem lettem tőle, ugyanaz a csendes stréber voltam utána, mint előtte, csak jobban tetszett a hajam. A hajam állapota pedig nem romlott azóta se, pedig sokszor, sokféleképpen volt festve azóta
2022. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
A belinkelt képek teljesen vállalhatóak.
2022. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha az iskola házi rendje nem tiltja és a zsebpénzéből fedezi akkor hajrá.
2022. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
ha nem engeded, akkor egyrészt ekörül forog majd minden második gondolata egy ideig (ami jóval előbb megy az iskolai teljesítmény rovására, mint az a szörnyűség, hogy tetszik neki a haja, és ennyivel is magabiztosabban és koncentráltabban ül be reggel a padba, mert az "úristen hogy nézek ki már megint" gondolatkör sok időt és energiát lefoglal, személyes tapasztalat), másrészt úgyis elbarmolja valamelyik barátnője fürdőszobájában, ha nem hagyod rá szakemberre. másrészt a mai hajfestékek közül már van olyan, amivel tehres nő is festhető, kamasz is. szakembernél nem lesz semmi baja.
2022. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Persze, miért ne. Hadd próbálgassa a frizurákat tiniként, amikor még semmi megkötés nincsen. Felnôttként, mikor már esetleg a munkahelyen is ügyelni kell a megjelenésre, már nem biztos, hogy bevállalhat extrémebb hajviseleteket.
2022. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 14 évesen kék volt a hajam. Jó volt akkor kiélni magam a vad színek terén, most nem jelenhetnék meg a munkahelyen olyan frizurával.
2022. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne?


A linkelt képeken még csak a sima hajszínekkel is dolgoznak.


A hajfestés meg pont annyira egészségtelen, hogy anyám régebb óta festi minthogy megszülettem, aztán valahogy mégis erősebb s szebb a haja, mint nekem, aki sose festettem...

2022. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!