Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz fiam táskájában...

A kamasz fiam táskájában óvszert találtam! Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy kamasz fiam, és van egy barátnője, mindketten idén töltik majd a 16-ot, de ezt nem gondoltam volna, kicsit sokkolódtam most. A lányt egy kedves lánynak ismerem, még csak egyszer volt nálunk, tekintve, hogy kb 1-1,5 hónapja jöttek össze. Nem értem. Minimális rossz érzés is van bennem amit nem tudok megmagyarázni... Mit tegyek?

2022. máj. 13. 21:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

Örülj, hogy védekezik.

Vagy készül rá, hogy védekezzen. Mert egyáltalán nem biztos, hogy túl vannak rajta.

2022. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%

Mert a kedves 16 éves lányok nem szexelnek szerinted?

Ebben az esetben egy teendőt látok, gratulálni a fiadnak, hogy védekezik!

2022. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ebben semmi különleges. Én is 16 évesen feküdtem le először az akkori barátnőmmel. Ez már 20 éve sem volt szokatlan. Inkább örülj neki, hogy nem felelőtlen, hanem gondolt a védekezésre is. Apaként megértem, hogy aggódsz, de láthatod, értelmes gyerek. Nekem kicsit rosszabb lesz, mert két pici lányom van. Bevallom, én is szoktam rajta gondolkodni, hogy mi lesz, ha elérik ezt a kort. Csak abban bízhatok, hogy tényleg szerelemből fogják megtenni és nem azért, hogy túl legyenek rajta.
2022. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Például tiszteld annyira fiadat hogy nem kutatod át a holmiját!
2022. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%

"A lányt egy kedves lánynak ismerem" "Nem értem"


Ez alatt mit értesz? Egy kedves lány nem szexel 16 évesen? Vagy nem védekezik? Min hökkentél meg? Hány éves vagy, 80, hogy meghökkensz, hogy 16 évesen szexelnek, és védekeznek?

2022. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
Miért, ha szexelnek, akkor már nem lehet kedves a kislány???
2022. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%
Semmi. Örülj neki, hogy védekeznek. Attól mert kedves a lány, nem szerethet szexelni? 16 évesen már javában benne vannak, nem korai.
2022. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Tedd vissza a táskába, legközelebb kérdezd meg, hogy esetleg adj e neki pénzt óvszerre vagy megoldja magától.
2022. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem 80 vagyok, hanem csak 46, és nem vagyok régimódi, de szerintem ez 15 évesen kicsit korai. Amit fentebb írtam, hogy "nem értem" azt arra írtam, hogy a lányhoz még nem ment át a fiam, itt pedig csak egyszer voltak mikor áthívta a lányt de akkor se zárkóztak el. Nem a kedvességére gondoltam.
2022. máj. 13. 22:00
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

Miért van az az érzésem ezek után, hogy nem világosítottad fel?!

Mert ha beszéltetek volna már a szexről, akkor nem lennél ennyire felakadva ezen.

Amúgy meg a "Mi a teendő" részre az, hogy mindenképp tedd szépen vissza szó nélkül a táskájába a gumit, és ezek után rendszeresen adj neki kicsivel több zsebpénzt.

2022. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!