Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok ruhát venni a kamaszgyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha kinövi vagy elszakad, kikopik, bolyhos lesz, stb. Magyarán, ha valóban szükség van rá. Ezen kívül, ha ruhát kér pl szülinapra, névnapra, karácsonyra.

Szimplán csak divatozás céljából nem veszek!

2022. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Kb minden héten kap valamit ami megtetszik neki. Drágábbat azért nem ennyiszer.


Van ruhapénzem, és azt rá költöm

2022. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szezonvaltaskor vettem neki anno. Plusz nyilván, ha valami azon kívül kellett.
2022. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyakran szükségét látja! De ez igy volt kamaszkor előtt is. Nálunk még a korai kamaszkorban van amikor még nem számit annyit a márka meg a divat. Inkább mihamarább legyünk tul rajta. Nadrágnál pl ha 3nál többet kell próbálni akkor már kezdődik a hiszti és a balhé. Ezért amik konstansok, pl zokni, alsonadrág, atléta, polo ezeket nélküle szoktuk megvenni. Amit kap annak örül és szívesen hordja. Középkategóriás dolgai vannak ezekből. Calvin Klein-os alsonadrág még várhat pár évet!!
2022. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
én a másik fél vagyok, magamnak rendelek ruhákat. Van hogy több hétig nem rendelek, de ha éppen kell valami, vagy meguntam az aktuális ruháim akkor rendelek. Van hogy egy héten többször is, mindig máshogy.
2022. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Naponta amit akar.Annyiert amiennyiert akár.Megerdemli.jol tanul,mert most nem bukik meg semibol.okos gyerek.megerdemlo a legdrágább ruhakat
2022. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Családilag kb 2 havonta szoktunk kijárni Parndorfba, meg Vösendorfba és Bécsbe, olyankor ami tetszik neki és jól is áll rajta, megkapja (érthető határok között, tehát nem Chanelt kap Dior-ral, de outlet árakon a nagyobb márkára sem mondunk nemet).

Van, hogy rendelek magamnak a Zarától, Stradivariustól, esetleg H und M-től, olyankor őt is megkérdezem, kér-e valamit (általában szokott:D). Ez hetente, kéthetente.

2022. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!