Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy érjem el, hogy a lányom...

Hogy érjem el, hogy a lányom máshol is székeljen?

Figyelt kérdés
Jövőhónapban Erdélybe tervezünk menni a párom szüleihez egy hétre, és a 15éves lányunk csak itthon hajlandó kakilni. Tavaly meghiúsult a balatoni vakácionk, mert 2nap után haza kellett jöjjünk a probléma miatt. A Balatonon is direkt szép tiszta mosdót kerestünk, de ott sem sikerült eredményt elérni.

2022. jún. 1. 00:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
Troll kérdés
2022. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lányt már otthon lehet hagyni.
2022. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészről, ha 2 nap kimarad, az marhára nem kóros, különösen utazás esetén nem, mivel természetes fiziológiás folyamat ilyenkor egy kis székrekedés, a legtöbb ember “szenved” tőle. Főleg egy nagy kamaszlányt emiatt hazavinni nevetséges.

Másrészről a legtöbb lánynak amúgy is problémás a székelés idegen helyen, nem csak a hely tisztaságáról van szó, hanem az ajtó előtt jövő menő emberekről. Engem az is zavar, ha a saját családomat hallom ott közlekedni, mert úgy érzem, nem vagyok eléggé elvonulva. Én sem tudok bárhol bármikor. Olyan szállást kell keresni, ahol jobban el tud vonulni. Az, hogy ti a férjetekkel bárhol összetojjátok magatokat, nem jelenti azt, hogy másnak ilyen könnyen megy, és nem kell egyből kóros folyamatként kezelni. Ha 3. napig nincs széklet, akkor kell némi lazító kajákat enni, pl aszalt szilvát, de nehezen hiszem el, hogy egy 15 éves lánynak magától ez nem jut eszébe, és anyucinak kell intézkednie. Ez is nagyon frusztráló lehet, hogy ha eköré van felépülve az utazás…

2022. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%
Én megbeszélném vele előre és vinnék Dulcolaxot. Abból ha este bevesz 3-t, másnap örül, ha kiér a wc-re.
2022. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok. Ha nincs a közelemben sneki csak akkor tudok menni
2022. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Én is ilyen vagyok 32 évesen. Simán pár napig nem tudok idegen helyen.

Nem egy ekkora tragédia. Majd ha mennie kell pár nap után, akkor menni fog, hidd el. Próbáljon meg rostos, magvas ételeket enni, vagy pl. sokat szokott segíteni a szilvalekvár és a zabkása.

Ne fogjátok fel ezt stressznek. Nyilván, ha így álltok hozzá, ő is az lesz, aztán persze, hogy nem sikerül. Meg ne útközben, strandon, étteremben, meg ilyen helyeken erőltessétek. Utazáskor én is csak a szálláson tudok, mert az hasonlít leginkább az otthoni környezethez.

2022. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hazamenni 2 nap(!!!) után nyaralásról, mert nem tud sz*rni a gyerek, ez egy vicc? Ha mondjuk egy hétig nem jön ki semmi, akkor ott lehet ok aggodalomra, de 2 azaz kettő nap????


Itt vagy ti vagytok nagyon hisztisek, vagy pedig a lányotok. Három megoldást látok:


(1) vagy megtanulja visszafogni a panaszkodást a gyerek

(2) megoldja a dolgot gyógyszeresen vagy beöntéssel pl.

(3) ha erre nem hajlandó, otthon lehet hagyni. Amúgy sem ártana a gyerekeknek egy kis önállóság sztem

2022. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, majd tud menni, amikor kell neki.


Én biztosan nem mentem volna haza nyaralásból, csak mert ő képtelen kakálni.

2022. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
98%
Hashajtó neki és kénytelen lesz menni. Nekem volt hogy 1 hétig sem kellett wc-re menni, semmi görcs nem volt. Lányod nem bírja elviselni,hogy kimozdul. Másik opció hogy otthon hagyjátok nagyival és ti elmentek nyaralni.
2022. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ha majd naon kell kakilnia akkor úgy is fig már nemkislány
2022. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!