Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vetessem magam észre nála?

Hogy vetessem magam észre nála?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba aki nekem tetszik de a fiú engem nem naon vesz észre:S Sztem azért mert elment egy lány az osztályból akinek az anyja ott dolgozik a suliban mint informatika tanár és ezért ők naon gazdagok.A lány mindig márkás cuccokba járt a suliba meg minden.Viszont ez a lány naon jól tanuló is és a fiúkkal mindig jó fej volt.De egyszer észrevettem hogy a lány a fiúkkal lógott és az egyik fiúnak adott egy ezrest a másiknak pedig egy ötszázast és én ezt egy kicsit úgy gondolom hogy a fiúk azért vannak vele mert gazdag meg jófej stb. és a fiúk a mainapig tartsák vele a kapcsolatot.És attól félek h ez a fiú aki nekem tetszik az is szerelmes abba a lányba:SMost azért nem tetszem neki mert nem járok márkás cuccokba meg nem vok 5* tanuló?Pedig én is elég jó cuccokat hordok:Ssztem:S H jöhetnék be neki????Kérlek segítsetek:S Előre is ksözi
2010. szept. 19. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg helyesen írni!

2. Add önmagad és ne próbálj másnak tűnni mert ha kiderül milyen is vagy valójában az lehet hogy már nem fog tetszeni neki.

3. Nekem annó mindig bejött 2 trükk: - vegyél ki egy tollat vagy valami a tolltartójából amikor senki nem lát és másnap meg add oda neki hogy megtaláltad

- az ess pofára előtte trükk sem rossz. ha felsegít akkor megköszönöd és mosolyogsz egyet olyan "szerelmesen" ha meg nem segít fel hagyd a fenébe a gyereket.

Esetleg még msnen kérdezd meg tőle hogy mi volt a lecke ebből meg abból mert elfelejtetted felírni és utána rákérdezhetsz arra is hogy hogy van stb....

Remélem segítettem valamicskét.

2010. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs jó helyesíró vok csak most egy kicsit siettem:DEz a tollas nem is annyira rossz ötlet!!!De ha elesnék akk nem segítene fel mert a többiek piszkálnák mert a mi osztályunk ilyen sajna-.-max akk ha csak miketten lennénk!!Köszi naon sokat segítettél:D
2010. szept. 19. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem próbálj meg beszélgetni vele!

Lehet ,hogy csak azért volt azzal a lánnyal .hogy ő is a "menők" közé tartozzon,De ha hozzá se szólsz és ezen rágódsz sose lessz nála esélyed!

Közeledj felé ennyit tudok mondani:)

remélem tudtam segiteni!


Üdv:nyuszó

2010. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezd el haverkodni a baráti körével, vagy csinálj valami feltűnőt, legyél hangosabb, beszélgess vele, és hord szexi ruhákat (nálunk az osztályba az jön be leginkább)
2010. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ugy barátkoztam meg az állt sulis osztárasimmal hogy mikor pl mellém ültették csomót beszélgettünk :D

utána meg mikor a bnőim melletti padsorban ültem odaültem vagy a székükre vagy a padukra :D

rem segítettem :D

ja meg persze mindig köszönj neki :D

2010. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!^^
2010. okt. 3. 10:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Am volt már olyan h ő írt rám msnen h mivolt a lecke nem is egyszer:D:D:D:D:D
2010. okt. 3. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!