Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy éreznétek...

Szülők, ti hogy éreznétek magatok a szolnoki Palacsintagirl szüleinek helyében?

Figyelt kérdés
Apák,anyák véleménye is jöhet, de apák előnyben.
2022. júl. 18. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
És te hogy éreznél a fiú szülei helyében, aki ezt tette egy lánnyal, megcsalta a barátnőjét, nem védte meg a nyilvánosságtól ezt a lányt és még büszke is magára, hiszen felvitt a színapdra egy toitoi wc-t. Ja neki lehet, hiszen virslivel született a lába között. Az egyetlen aki nem csinált semmi rosszat, csak élvezte, hogy életében először ő az irigyelt, jó csaj ez a kislány. Legyen bármilyen egyszerű teremtés is. Ha az én lányom lenne, megtennék mindent, hogy ne sérüljön tovább, ha a fiam lenne, mélységesen szégyellném magam, hogy egy ekkora tetűt sikerült szülnöm
2022. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt szégyenkeznék az ismerőseim előtt a dolog miatt, másrészt biztosan magamat is okolnám, hogy hogy mehetett félre a nevelésem ennyire, hogy a lányomban nincs annyi erkölcs és tartás, hogy NE nyilvános helyen, egy koncert után a mobil wc-k mögött csinálja.
2022. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Előző vagyok, természetesen ha a fiamról lenne szó, akkor is ugyanez lenne a véleményem.
2022. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"Az egyetlen aki nem csinált semmi rosszat, csak élvezte, hogy életében először ő az irigyelt, jó csaj ez a kislány."


Ezt te komolyan mondod? Hogy bárki is irigyelte, mert egy WC mögött megdugták? Hogy élvezte, hogy az nem nézte meg, hogy éppen dugják, aki nem akarta?

2022. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
4. Igen, ezzel nem ártott senkinek, csak magának. Ő senkit nem bántott, a fiúval ellentétben, mégis ő a rossz. És hidd el ezer és ezer tinilány irigyli és ezer és ezer ugyanazt tette volna az ő helyébe. Már elfelejtetted milyen volt tinilánynak lenni, főleg ha sosem te vagy a jó csaj. Tudom, ti mind otthonülő jó kislányok voltatok…
2022. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem csinált semmi rosszat, csak ezzel haknizik az eset óta, autogramot osztogat stb. Maradt volna csendben, de látszik, hogy mennyire büszke magára. Trombózisba esett szegényke az eset után. 😂
2022. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

"És hidd el ezer és ezer tinilány irigyli és ezer és ezer ugyanazt tette volna az ő helyébe."

Rendkívül szomorú, ha ez így van.


"Már elfelejtetted milyen volt tinilánynak lenni"

Nem, nem felejtettem el. Amikor én voltam tinilány, akkor is megdugták azokat a lányokat, akik erre kaphatóak voltak. Biztos az én neveltetésemben volt a probléma, de én akkor sem láttam irigylésre méltónak azt, akit minden buliban más huzigált.


"főleg ha sosem te vagy a jó csaj"


Ez a kislány attól nem lett sem jó csaj, sem "valaki", hogy most vele van tele a média. Ez a fiatalember bárkire ráugrott volna, aki felajánlkozik neki. Nagyon szomorú, ha egy kislány ettől érzi magát különlegesnek.

2022. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
7. Ne haragudj, nem az én hibám, ha nem érted amit írok. Nem azt mondtam ettől jó csaj lett, hanem hogy ő sosem volt a jó csaj és kapva kapott az alkalmon hogy egy sztár őt akarja, mert valószínű sosem akarta őt egy jó pasi. Jaj és jössz a neveltetéssel. Muci, téged nem azért nem vittek el, mert nem voltál kapható. Mi lenne, ha nem forgatnád ki a szavaimat és érdemben lehetne kommunikálni?
2022. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Szégyen, még akkor is ha most kicsit is menőnek tűnik valakinek a csaj, a későbbiekben tök ciki lesz neki, és ugye mindenki el fogja felejteni a sztorit kivéve őt, és a környezetét.. full cink, remélem a lányomnak több esze lesz🙏🏻
2022. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"kapva kapott az alkalmon hogy egy sztár őt akarja, mert valószínű sosem akarta őt egy jó pasi"


Most sem akarta. Ezt nem akarod te sem megérteni, meg valószínűleg az a "többezer" tini sem, aki most irigykedik. Ez a fiú nem ezt a lányt akarta. Ez a fiú egy lukat akart, teljesen mindegy, hogy kinek a két lába között.


Mellesleg nagyon szomorú (tőlem fügetlenül, mert a kérdés nem arról szólt, hogy engem akart-e valaki, vagy sem), hogyha egy tiniben van némi tartás, ha nem tartja a világ nyolcadik csodájának, hogy valaki használja egy WC mögött, akkor az mindjárt azért van, mert a kutyának sem kell.


A "mucizás" és a személyeskedés meg általában akkor szokott előjönni, amikor az érvek elfogytak.

2022. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!