Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen egy átlagos napotok?...

Milyen egy átlagos napotok? (elsősorban 10-15 évesek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Lassan 17 éves (lány) vagyok, de írhatnékom van :D

6:30 -kor kelek, készülődök

7-előtt vagy után pár perccel elmegyek reggelizni

7:15-20-25 között elindulok suliba

7:25-35 közt suli

14:30-kor végzek, hazajövök, netezek, tanulok, vacsizok 6kor, koleszéletet élek,

19-20:00-21:00 körül zuhanyzok,

mostanában 22:00 után kicsivel elmegyek aludni :D

2010. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

reggel 6-kor kelés

reggeli, hajvasalás, mosakodás stb.

7 előtt 5 perccel indulás mert egészkor ér ide a busz

megyek pár megállót utána bemegyek egy pékségbe veszek kaját

aztán olyan 7:40 körül már suliba vagyok 7:50-kor becsöngetnek

általába 6-7-8 órám van, órák utána ebéd

utána megyek haza busszal vagy villamossal

hazaérek olyan 3 óra körül, eszek megint, gép, tanulás majd hívom a haverokat, barátnőket bandázgatunk dumálgatunk kicsit :D

utána otthon vacsora, zuhany, gép és olyan 11 óra fele alvás :D

15láááány:D

2010. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Sulis:


6:30 kor kelek

megmosakszom,kajálok,megcsinálom a hajam,alapozót rakok fel.

Felöltözök,bepakolok,és indulok.

8:40 re bent vagyok suliba

13:25 kor felmegyek ebédelni.

Haza jövök,pihenek,nekiülök tanulni kb, 15:00 kor

olyan 17:30 ig tanulok.Tv-zek vacsizok.fürdök,bepakolok,és alszok:D



nyári: reggel 12:00 ig csucsu*.*

utána go net

este séta haverokkal

barátommal vagyok...:)(L)(L)(L)

Hazajövök netezek filmezek

vagy feljön a barátom és.. a többit nem részletezném:$

2011. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
elírtam: nem 8:40 re hanem 7:40 re:D
2011. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen iskolás nap kell? ><

Felkelek 6:25kor és 20 perc alatt ébredek, öltözök, fésülködök, hajat vasalok, elpakolok.

6:45re jön értem az iskolabusz, és 7:05kor már az iskolában vagyok. Ugye nyolckor tanítás, és háromkor indult haza az iskolabusz.

Akkor tévéztem, majd hat, fél hét körül elmentem tanulni, és nyolckor már gépeztem. xD Fél tízig nyomtam, közben megfürödtem és mentem aludni.

De jövőre másképp lesz, mert gimnazista leszek és kollégiumban leszek, szóval...(:

14/L

2011. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még suliidőben írták ki a kérdést, azt írom le

Felkelek - vagy olyasmi :D - 6:50kor,

elkészülök - fogmosás, arctonikozás, öltözés, ital kitöltése, ha van, akkor kaja elrakása - 7:10re, elfoglalom magam valamivel, amíg a bátyámat (és anyumat) várom,

vagy ha gyalog megyek/megyünk, elindulok, ha viszont kocsival, akkor 7:20 körül indulunk,

remélhetőleg 10 perc alatt letudom a kajavásárlást,

3/4 8-tól suli, ha 5 órám van, akkor fél 1ig, ha 6, akkor 1:20ig,

hazaérek kb. negyedóra alatt,

max. 3/4 óra alatt megírom a leckém és tanulok,

és most jön az a rész, amit semmi képpen se lehet beírni egy átlagos napba, ugyanis 4féle különórám van. :D

9 körül elkezdek készülődni az alváshoz - fürdés, arctonikozás, olvasok vagy gépezek utána - és attól függően, hogy mennyire vagyok álmos, fél10 és 10 között eltémfergek aludni.

2011. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Hát, ha suli van, mindig megkísérlem a 6:30-kor való felkelést, de szinte sosem sikerül, úgyhogy kb. 7:15-ig vergődök mindig. Egy bő fél óra alatt készülök el - öltözés, fogmosás, mosakodás, fésülködés, néha reggeli -, de csak mert csakran elmerülök a gondolatvilágomban (az ún. alternatív valóságomban).:D 7:50 körül indulok átlagosan, de még így sem kések el, mert egy köpésnyire van a suli a lakásunktól. 8-tól 14-ig (pénteken csak délig) bent rohadok, de a társaság kárpótol.:D Utána még bent maradunk legalább 15-ig (néha 15:30-ig) baromkodni a spanokkal, néha elmegyünk ide-oda, de természetesen csak a lakótelepen kullogunk. Miután hazaértem, megebédelek és olyan egy/másfél óráig tanulok (tehát max. 17-ig), bár ha tudom, hogy másnap tz-t írunk, olykor képes vagyok 19-20 óráig is magolni. Tehát általában 16 vagy 17 órától 21-ig netezek, gyakran felpattanok a szobabicajra és tartok egy félórás szünetet (közben a televíziót bámulom). Gépezés közben a vacsorámat is elfogyasztom, netán az utosó utáni étkezésemet is elvégzem.:D Ezután fürdés következik, majd 23-ig (olykor éjfélig) TV-zek és közben filózok. Utána megágyazom és csucsukálok.:D Másnap meg minden kezdődik elölről.:D

De most, hogy nyár van, szinte naphosszat kockulok, néha lemegyek a haverokkal, de ennyi.:D Ki kell élvezni ezt a kis időt...:D

13/L

2011. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
*csakran=gyakran xD
2011. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

reggel 7kor kelés utána kockulás

délbe kaja utána kockulás

este 7 vacsii

utána éjfélig kockulás

éjféltől 2ig tv-zés

14/f



Nah jó nem ám :DD

az tény hogy most egy kicsit sokat gépezek de közbe biciklizés, horgászat, focizás, meg ha jó idő van kimeyünk a tóhoz fürdeni :))

2011. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

14/L

Suli időben:

negyed 7-kor kelek, gyors fürdés, hajmosás, öltözés, hajszárítás, hajvasalás, némi smink (össz. kb 40-50 perc), cipő feldob, valami kaját bekapok, 1 szendvics, vagy esetleg valami gyümölcs, fogmosás ilyesmik, és fél 8ra kint vagyok buszmegállóban, kb 7:50-re beérek, kipakolok, 6 óra tanulás, vagy 5 óra ügyeletesség, barátokkal vagyok kb 3-ig vagy 4-ig, vagy van amikor este 9ig, hazaérek, lecke, gépezés 11-ig valami filmet benyomok, vagy tv-zek és elalszom


Nyáron:

ha nem kelek fel valakire, vagy valamire(időjárás,kávéfőző stb) akkor 9-11 kor kelek, kicsit olvasok, ha képes vagyok kimászni az ágyból, kinyitom az ablakot, esetleg kiülök, benyomom a gépet, gépezek pár órát, aztán ha megunom takarítok, csincsillázok, filmet nézek, olvasok vagy ilyesmi... ha programom van akkor a programnak megfelelően kelek és előtte 1-1,5 órával elkezdek készülődni, mert ilyenkor lassabb vagyok, 8-ra, fél 9-re kell hazaérnem, utána zuhanyzás, pizsi, fogmosás, gép, vagy film, vagy könyv, kb 11-3-ig maradok fent egyedül.

2011. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!