Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kislànyom (most kezdi majd....

A kislànyom (most kezdi majd. 7-osztályt 13éves és a tanszervásárláskor bejelentette, hogy idéntől már szeretne tangát hordani a suliba, én meg csak pislogtam, hogy kinek akarja mutogatni magát abban (vagy csak én dramatizálom túl a dolgot?)

Figyelt kérdés

Amikor megkérdeztem miért akar abban járni a vàlasz annyi volt, hogy már több barátnőjének is vannak tangái és ő is azt szeretne.

Mit gondoltok, vagy a Ti lányotok is állt elő hasonlóval.? Mit tartotok jó megoldásnak?



2022. aug. 23. 09:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
74%
Nincsen semmi ebben. Ülj le beszélgess vele fiúkról. Közösen vásároljátok.40f
2022. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél neki, ha nem teszed meg, majd vesz magának.
2022. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom csak tartani akarja a lépést a többiekkel, nem feltétlen mutogatni akarja magát. A gyerekek kegyetlennek tudnak lenni, engem is kiröhögtek anno az ő korában, hogy még fecskék hordok, nem boxert, mint a többiek.
2022. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

igen szoktunk beszélgetni

igen lehet megelőzöm a dolgot

igazad lehet.?

2022. aug. 23. 09:22
 5/62 anonim válasza:
97%

Szerintem túlgondolod. Tényleg a legtöbben csak azért akarják, mert látják, hogy másoknak is az van.

Ha te még nagyon nem érzed azt, hogy itt van az ideje, akkor halaszd el a dologt annyival, hogy következő szülinapjára vagy névnapjára kap. Aztán ha addig már nem mondogatja, akkor lehet el is veszti az érdeklődését iránta, ha meg mégis, akkor kapjon 1-2 darabot és kész.

2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
99%
#4-es vagyok: Nem mondom, hogy minden kétséget kizáróan így van, csak nekem van hasonló tapasztalatom iskolás koromból, én erre gondolnék első körben, ha a gyerekem ilyet kérne. Neveltetését csak te tudod milyen, hogy hajlamos lenne-e ennyi idősen mutogatni magát, de én bíznék a gyerekemben.
2022. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim válasza:
6%
Valószínűleg az egyesnek igaza van. 16 éves koráig elveszti a szüzességét.
2022. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
3%

Köszönd meg az LMBTQ propagandának.

Szerintük a tanga nem szexuális ruhatárgy, de azért ráadják a kisgyerekre, ahogy a magassarkú cipőt is.

2022. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem maximum a tesi öltözőben a többi lánynak szeretné "mutogatni". De nem is mutogatni, csak feltételezem, ott látta a többieken és nem szeretne kilógni a sorból, van rajta egy olyan nyomás, hogy neki is azt kell hordania, ha már mindenki azt hord rajta kívül. Emlékszem, én ugyanígy voltam a melltartóval, szintén hetedikes korom körül. Én még a "gyerekeknek valót" hordtam, amikor egyre több lányon láttam normális, felnőtt melltartót csipkével, push uppal, stb, és akkor döntöttem el, hogy én is olyat szeretnék. Abszolút nem volt ebben semmi fiú, majdnem 19 voltam, amikor elveszítettem, szóval... :D
2022. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
8%
Egyes vagyok. Bunkó vagyok, de ez van. Ha jól néz ki, akkor a srácok keze a seggén van.
2022. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!