Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek milyen érzés...

Szerintetek milyen érzés mikor a gyereked közli veled,hogy szar gyerek kora volt?

Figyelt kérdés
A fiam már egy ideje csúnyán beszél velem,bunko és mindenbe bele köt.Mondtam neki hogy fejezze be és hogy nem tudom miért csinálja ezt.Erre ő...ha nem tudod az baj.És elkezdte,hogy milyen szar gyerek kora volt.Hideg zuhanyként ért mivel minden az égegyadta világon meg kapott,vittem ide oda.Próbáltam apja is lenni ,mivel ő nem foglalkozott vele sosem.Most én iszom meg a levét.Én meg voltam róla győződve,hogy jó gyerek kora volt ennek ellenére is.😔Teljesen magam alatt vagyok. Nem értem mi kell még ahhoz,hogy egy gyereknek jo gyerek kora legyen?Az ember nem lehet 0-24 ben a gyerekével és nem lesheti a kívánságát.Én úgy éreztem idáig,hogy túlzásba is vittem.Nagyon is ki volt nyalva a segge.Egyszerűen nem értem. 😔
2022. aug. 25. 12:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy kamasz gyereknek nem kell minden mondatát komolyan venni.
2022. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Direkt mondja, mert valahol hallotta, hogy ez úgymond gyenge pontja a szülőknek... Azt is ezért mondja, hogy nem szeretlek titeket! Tulajdonképpen egyik se igaz, és hamarosan maga fogja ezt belátni. Én próbáltam volna valami frappáns dologgal lezárni ezt a témát, és ennyi.
2022. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Már 20 éves.Az még kimaradt hogy jogsit megcsináltattuk a férjemmel neki.Itt lakik nálunk.Egy forintot nem fogadunk el tőle,már 3 éve,hogy ezzel is segítsuk.Jol keres,de egy forint félre tett pénze nincs.El fog költözni albérletbe.

Iszonyatosan szarul esik.

2022. aug. 25. 12:59
 4/35 anonim ***** válasza:
62%

Az en anyam is ezt mondja....

Valojaban tok jo gyerekkor ahol a szuleid beled nevelik a sajat paranoid gondolataikat emiatt gyerekkent is egy szorongo roncs vagy. Vegig veszekednek ajtot tornek ki a helyukrol, keseles verekedes, korhaz rendorseg a kisgyerek meg vegig nez mindig mindent.

Ja tenyleg ki volt nyalva a seggem :))) ezt mondjak a mqi napig

2022. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy szerinte mi hogy lettem volna jo anya?Mit kellett volna még csinálnom?Na erre nem tudott mit mondani.Sokkot kaptam egyszerűen nem értem hol rontottam el.Soha nem volt meg verve.Mint pl.minket apám agyba főbe vert.Volt szabad akarata,nem volt szűk korlátok között.Komolyan nem értem.😭😭
2022. aug. 25. 13:02
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezed meg szerinte mi volt a szar a gyerekkorában.
2022. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#4 es.Ez elég gáz de nálunk ilyen nem volt .
2022. aug. 25. 13:03
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Mert neki nem a seggkinyalás, segge alá tevés, és anyagi ajándékok kellettek, hanem érzelmi kotodes. De amúgy még ez sem jelenti azt, hogy később nem fogja értékelni. Én 20 évesen még jobban haragudtam anyukamra mint kamasz koromban, aztán rájöttem később hogy a féltései a szeretet jele volt, de nyilván kirepült felnőttként ezt másképp láttam.
2022. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
"Hát fiam, akkor majd te jobban csinálod."
2022. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem térjetek vissza erre a kérdésre akkor, ha már a saját gyereke lesz 3-4 éves. Akkor fogja igazán látni, mennyire nem egyszerű a gyereknevelés, ha már ő maga is csinálja.

Az teljesen természetes, ha önállósodni akar. Majd ha egyedül él, meglátja, milyen költségekkel, munkával jár egy háztartás fenntartása. Most nem tudja megbecsülni amit kapott tőletek, mert nincs összehasonlítási alapja. Menjen csak, élje a saját életét. Majd megtapasztalja, hogy nem olyan egyszerű az.

2022. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!