Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Karesz végakarata. Mit gondolsz?

Karesz végakarata. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
hm?
2010. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
2010. szept. 25. 19:38
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Na ne vicceljenek már..

a marihuánát nem lehet túladagolni... 800 2mg-s füves cigit kéne elszívnod ahhoz hogy bajod legyen de az sem a THC-től hanem a füsttől..

Az más hogy nem szabadna befüvezve vezetni, de akkor ennyi erővel az alkoholt is betilthatják..

Herointól szétrobban az arcod? OMG. A heroinról nem tudok semmit de ez teljesen fasságnak hangzik... már hogy robbanna fel tőle az arcod?


Szerintem médiahack az egész.. karesz pedig még mindig boldogan tengeti életét valahol egy nagyváros szívében.


Arról ne is beszéljünk hogy egyes kiadványokért pénzt kérnek.. a pofátlanság határa..


14f

2010. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
hülyeség
2010. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Ez eget rengetően nagy baromság xd
2010. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy " Nézd meg mielőtt elszívsz egy füves cigit" az arra utal, hogy általában a fiatalok a fűvel kezdik majd jönnek a keményebb drogok majd végül a Heroin. Szoval a

" szétrobbant arcok"- at se szó szerint kell érteni .. hanem képletesen...

2010. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
én láttam a filmet, a srác arca sajnos tényleg szétrobbant. Mutatták a fotót, amikor még az ágyban feküdt, az apja talált rá, ha jól emlékszem. Nem egy marihuánás cigitől természetesen, hanem jóval keményebb drogoktól, de marihuánával kezdte valamikor. Mint ahogy a legtöbben, ezért nem annyira buli ez az egész....
2010. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Lattam a filmet es egy rakas szanalom, de tenyleg.. Ettol meg aki eddig fuvezett az tovabbra is fuvezik
2010. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egyáltalán nem herointól néz így ki ez a ficak!Attól max. az ereid robbannak szét,meg a belső szerveid,mivel az intravénás drog!Csak egyszerűen szipuzott,elég volt egy szikra valahonnan a közelből és zacsi felrobbant a srác arca összeégett!
2010. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%

végigolvastam az oldalt.


megyek és tekerek egy füves cigit.

2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!