Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az nővérem lányának ugye van...

Az nővérem lányának ugye van esélye még jó gimibe tovább menni?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy csak a 7.év vége 8.eleje számít (kivétel van kevés, de többségbe ez van). Nővérem is mondja neki tanuljon, kikérdezi stb. de lusta, nem tanul. 6.os bizonyítványa: matek: 3, irodalom: 5, nyelvtan: 4, informatika: 5, biosz: 3, ének: 4, földrajz: 3, töri: 3 (2,80on állt, de 3as lett), angol: 3, rajz: 5, honismeret: 5. Most kezdte a 7.et eddig nem túl jók a jegyei: angol 2db 1es, és egy 2es témazáró, töri: 5, biosz: 3, irodalom: 5, 2, rajz: 3db 4es matek:4es

2022. okt. 10. 18:45
1 2
 1/11 babyboom567 ***** válasza:
70%
Lényegtelen dolgon kattotgtok, bár szülőként megértem a dolgot.Viszont hogy az életben ,hogy fog boldogulni,még a giminek sincs sok köze.
2022. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen jegyekkel egy gyenge gimi elvégzése is kihívás lesz. Már ha egyáltalán bekerül.
2022. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%
Több gimiben számít inkább a felvételi ,mint a jegyek ,ha van józan paraszti esze és megpróbálja meghúzni a jegyeit fölfelé már négyesekkel és egy jól megírt felvételivel bekerülhet egy jó gimibe. Bár én az ő esetében nem választanék nehéz ,vagy nagyon neves gimnáziumot ,mert ha a szorgalma nem a legjobb amint a fentiekben olvashattunk akkor csak végigszenvedné. A helyében én a későbbiekben mindenképpen könnyebb gimit választanék ahol szenvedés nélkül le tud éretségizni.
2022. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gyerekei egy elég erős gimnáziumba járnak/jártak. Mindketten végig majdnem kitűnő tanulók voltak általánosban. A fiú sok tanulással, de könnyedén elvégezte. A lány éjszakáig tartó tanulás, stressz, gyomorgörcs. Akinek már 6-odikban sok hármasa van, annak lehet, hogy nem való erős gimi.
2022. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt és ninvs is értelme, mert elvérezne. Valami szakmát kéne találnia ami tetszik neki.
2022. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg lett kérdezve róla hogy mit szeretne ő a Széchenyi gimibe szeretne menni informatika szakra. (csak aggódunk hogy nem kerülne be ilyen jegyekkel) (nővérem támogatja benne, de tény hogy nem lenne egyszerű). Fodrász vagy körmös szeretne lenni. Leginkább csak a fiúzás és barátok érdeklik.
2022. okt. 10. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Fodrásznak meg körmösnek szakközép kell, nem infó szakos gimi...
2022. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is tudom. Fura nekem, de ha ezt akarja? Nem tudom miért.
2022. okt. 10. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Jó gimibe ilyen jegyekkel nem veszik fel. És ha nem tanul, a felvételije se fog sikerülni, szóval még az sem húzza fel a pontjait.
2022. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Aztán minek neki az erős gimi, ha se nem szeret, se nem tud tanulni?
2022. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!