Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy szoktátok megoldani az...

Hogy szoktátok megoldani az iskolában, ha "megjön"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, mint mások. (a wc-ben).
2010. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
egyszeűen...ha nagyon megvan akk a betétet a farzsebembe teszem azt ennyi. vagy tesi előtt cserélek.
2010. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát viszek magammal pár betétet, és néhány szünetben kimegyek WC-re zsebemben egy betéttel, és cserélek. Semmi különöset nem kell megoldani, csak figyelni, hogy nehogy átázz, tehát pár óránként (3-4, attól függ, milyen erős) elmenni a mosdóba.
2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
tampon. kicsi is elfér is hasznos is <3
2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is mindig volt a hátsó zsebemben arra az esetre, ha sürgősen mennem kellett volna, pl óra közben, ne kelljen kutatni a táskában. Amúgy minden második szünetben ellenőriztem a wc-n, kell-e már cserélni.
2010. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerűen,ha olyan nadrág van nállam ami hátul is zipzáros akkor oda teszek egy "vész betétet" vagyis ha óra közben érzem,hogy baj van akkor ne kelljen a táskában kutatni és betéttel a kezembe kisétálva,mert jó nem kell szégyeleni ha megvan de betéttel a kezedben kell szaladgálni :)


Nekem sajnos 'elég' erős vérzésem van,szóval reggel suli előtt beteszem (éjszakai betétet használok) utána 2.órában utűna 4.órában és 6.órában ,mondjuk nagyából érezzni szoktam,hogy kell-e vagy nem szóval van,hogy minden egyes órán kikell mennem viszont van,hogy elég minden 2.ban vagy 3.ban szerintem ez mindenkinek más..kikell tapasztalni..

Az elején mindig kellemetlenül érezztem magam meg azt éreztem,hogy "uhh tuti átvagyok ázzva milyen égő" de kezdem megszokni.

Mondjuk az első-három napban kerülöm avilágos gatyákat és inkább csak feketében megyek,mert ha az egy picit átázik nem olyan feltünő..mintha egy fehérben-zölben-kékben-szürkében-farmerban stb-be lennél,ja és a piros gatyán is meglátszódik..saját tapasztalat :D:D

2010. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Már pár nappal azelőtt,hogy meg kell jönnie van nálam betét és tampon.Amikor tudom,hogy na aznap kell megjönnie akkor reggel teszek be egy betétet,hogy ha megjön ne ázzak át.Sajnos nálunk a tanárok nagyon szigorúak és nem engednek ki óráról a mosdóba...úgyhogy én vállalom és inkább ülök egész nap betéttel alattam még ha csak akkor kell megjönnie is,minthogy szépen átázzak...

Aztán ha megjött kiveszem a betétet és teszek be tampont.

Ha otthon jön meg akkor pedig automatikusan tamponnal megyek el otthonról.

Nem igazán szeretem a betétet ezért csaj otthon,és éjszaka használok.Ha megyek valahova inkább tamponozok:)

15/L

2010. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tenshi333 válasza:
86%

Hát, mivel nekem nem olyan erős, és kezdem kiérezni, egyszerűen mindig hordok a táskámban betétet, ha pedig érzem ( hasfájás, legalábbis nálam) hogy lassan meg kell jönnie, beteszek egy betétet a biztonság kedvéért, nehogy átázzak.

A suliban szerencsére a legtöbb tanár kienged minket óra közben, de az osztály szellemileg eléggé retardált és gyerekes, szóval eléggé ' ciki' lenne úgy kimenni az osztályból, hogy betét van a kezemben. Inkább beteszem a farmerom ( ilyenkor kizárólag feketésben megyek ) zsebébe, vagy a pulcsim zsebébe, és egyszerűen ki.

Be a WC-be és csere.

Nekem általában 2-3 sulis óra után kell cserélnem, de van, hogy csak tesi előtt/után. =)


És igen. Szinte mindenen nagyon meglátszik, ha az ember átázik. (egyik legjobb barátnőm tapasztalata)

2010. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ez nem tabutéma :). A hozzám közelállókkal gátlások nélkül dumálunk erről.. Szerintem ahogy idősödünk egyre nyíltabban tudunk beszélni róla. Tanárnak nem kell mondani, nálunk az a szokás a suliba hogy anyuci ír felmentést^^ és nem kell futnod, csak maximum Kézizni vagy focizni..
2010. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Amikor sejtem, hogy hamarosan megjön, tisztasági betét van a bugyimban. Erős a vérzésem, ezért nekem van tamponom, és betétem is, így nem ázhatok át. A tamponnal viszont nagyon kell vigyázni, mert ha túl sokáig van bent, akkor betegséget okozhat. Nem szabad bent felejteni.

Én is a zsebemben viszem a mosdóba a betétet, meg a tampont, sűrűn cserélem.

2010. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!