Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen gender semleges és...

12 évesen gender semleges és pánszexuális?

Figyelt kérdés

A hatodikos lányom tegnap mesélte, hogy van egy barátnője, aki gender semlegesnek tartja magát, és pánszexuális is.

Megmondom őszintén, köpni-nyelni nem tudtam. Mennyire lehet tisztában vele ennyi idősen, mit is jelent ez?


2022. nov. 24. 10:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Valamennyire már tisztában van vele. Csak nem érti ennyi idősen a súlyát
2022. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%

Inkább divatból csinálja.

Amúgy engem hidegen hagy az ilyen, mindaddig, amíg rám, a férjemre és a gyerekeimre nem akarja valaki rákényszeríteni ezt, hanem hagyja, hogy a magunk hagyományos heteroszexuális módján éljük az életünket.

2022. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%

Eza 12 éveseknél divat. Én lányom 11 évesen állt elő azzal hogy leszbikus, pán, meg tökömtudja mi. Azóta 13, és természetesen fiúba fülig szerelmes.


Csuda egy világot élünk.


Mondom ezt úgy, hogy ha tényleg ez lenne a helyzet, maximálisan támogatnám, de 12 évesen hagyjuk még ezt.

2022. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és azegészaz instagramon és tiktokon ömlik rájuk, miután elkoboztam a telefont meg a laptopot, akkor volt 3 hét durca, és láss csodát rá egy hónapra már nem volt lmbtq-fan.
2022. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Igen, a lányom is egyből kérdezte, hogy akkor ha neki van egy osztályársa, aki lány, és szeret vele lenni, és nagyon jóban vannak, akkor ő most szerelmes belé? Nem is értem, hogy ez most miért lett ekkora divat. A csapból is ez folyik. A Netflixtől kezdve minden ilyen filmekkel van most tele.
2022. nov. 24. 11:23
 6/40 anonim ***** válasza:
87%

ha neki van egy osztályársa, aki lány, és szeret vele lenni, és nagyon jóban vannak, akkor ő most szerelmes belé?


A mi korunkban nem volt netflix, mégis kérdeztünk ilyeneket.

2022. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

Miért féltek beszélgetni velük erről?

Nem lenézni kell a 12 évest, amiért keresi önmagát, hanem leülni vele beszélgetni, hogy ezek a fogalmak mit jelentenek, hogyan alakul ki valakinek a szexualitása, stb. Vagy annyira nem vagytok ezzel képben, hogy kényelmetlen? Akkor olvasni kell utána! 12 évesen már lehetnek ezeknek jelei, de lehet csak érdeklődés is a téma iránt. Akár így, akár úgy, már látszik, melyik anyával lehet itt nyíltan beszélgetni és ki az, aki lenéz csak azért, mert 12 vagy, és azt hiszi, hogy többet tud (pedig nyilvánvalóan csak fél, de magának se ismeri be).

2022. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én elbeszélgettem vele erről, nem csak most, már régebben is. Tisztában van elég sok mindennel. Csak meglepett, hogy a barátnője 12 évesen kijelentette, hogy gender semleges. Azért korainak érzem. A pánszexualitást meg főleg. Egyelőre azt se tudja (jó esetben) egy ekkora gyerek, mi is az a szexuális vonzalom.
2022. nov. 24. 11:31
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tartom magam butának, de utána kellett olvasom ezek mit jelentenek!

És sem tudom harminc évesen, nehogy már majd egy 12 éves tisztába legyen vele. Ezeket divatból mondják, azért mert trendi. Nem azért mert ezt is képviselik.

2022. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
12 évesen te mit jelentettél ki? Hogy Juliska az Örök Barátnőd, és Feri a legszuperebb srác a Földön. 13 évesen már mittudomén BSB rajongó voltál, 14 évesen full feketében hallgattál Nirvanát, 15 évesen meg a jó ég tudja. Mert ilyen ez az időszak. A szexualitással sincs ez másképp. Próbálgatnak, kijelentenek és megbánnak, ez a lényege. Az visoznt nem mindegy, hogy az anya hogy áll hozzá, mennyire hallgat meg, ért meg, támogat abban, hogy keresd önmagad. Kijelentem, hogy nem jó anya az, aki azt mondja, hogy "pfff, hát csak 12 , nem veszem komolyan, amíg 20 nem lesz, mert addig hülye".
2022. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!