Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a (szőke) melírcsíkokat a lányodnak? Hány éves kortól csinálják meg neki?

Figyelt kérdés

Mikortól csinálják meg a fodrászok, és te mikortól engednéd?


A kérdés csak azért merült fel, mert a lányom 12 éves barátnőjének tegnap raktak szőke melírt a sötétbarna hajába, és nem gondoltam, hogy ezt egyáltalán megcsinálják ilyen fiatalon. Nem mondom, hogy én nem engedném, ezen el se gondolkoztam, a lányom imádja a hajszínét (barna), csak kicsit meglepődtem a dolgon. Vagy nagyon le vagyok maradva, és ez természetes manapság?



2022. dec. 11. 00:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Külföldön élek, ezen itt nem megy a hiszti. Amikor akarja, ez csak haj de csak profi fodrász csinálhatja ne menjen tönkre.

A visszafordítható dolgokon nem értem miért kell kiakadni 😊 a tanulmányi eredménye sem ezen fog múlni.

2022. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%

Középiskolától.

A nyolcadikos lányom osztálytársnőjének 2 éve festve van a haja, még a gyerekek is mondják, hogy ez inkább ciki, és minek, idén meg az ofő kifejezetten szólt, hogy vissza kéne festeni természetesebbre, mert aggódik a szóbeli felvételik miatt... Oké, ő talán túl konzervatív, de ki tudja...

2022. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Igen, egy olyan 14-től már én is el tudtam volna képzelni, csak így eléggé meglepődtem. De akkor úgy látszik, kicsit haladnom kéne a korral. 😅
2022. dec. 11. 11:37
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

26 vagyok.

13 voltam mikor lett benne melircsik egy kevés, aztán több. Aztán teljesen szőke, aztán vissza barnaba.

Ez "csak" haj, nem olyan mint egy tetoválás.

2022. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Középiskolától engedném. Amúgy bárkinek megcsinálják. Volt a faluban egy c kategóriás család. A kiscsoportos kislány egyik reggel melirozott hajjal jelent meg oviban.
2022. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Két barátnőmnek is 6.-7.-es korukban lett melír a hajukban 2010 környékén.
2022. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
16
2022. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

Istenem, azt, hogy lesz húzva a hajába pár csík, vagy ha a 'seszínű' haján világosítanak/sötétítenek, ne vegyük már egy kalap alá a mellplasztikával pl.


Középiskolától engedném, de csak úgy, ha fodrász csinálja. Nem otthon, egy szombat délelőtt barátnőkkel, a fürdőszobában, mert annak általában sírás a vége.

2022. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Bárhány.

De most komolyan, az csak egy szín. Ráadásul egy olyan részen, ami pár év múlva úgyis le lesz vágatva, ha tetszik is neki, mert a haj nő, s igazítani kell...

2022. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
13 évesen nyáron, 7.után anyukám megengedte, hogy rakassak vörös melírt a hajamba, ami végül kifakult és szőke lett. Most 34 éves vagyok, tehát nem most volt ez és azt is hozzá tenném, hogy anyukám minket eléggé fogott, kevés dolgot engedett meg. Nagyjából én is így fogom megengedni a lányomnak, úgy gondolom.
2022. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!