Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így szerintetek is sok?

Ez így szerintetek is sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7. osztályos vagyok, és úgy érzem túlterhelem magam.Túl sok a különórám:

Hétfő: orosz óra (3/4 3-tól kb fél 5-ig, nagyim tartja)

hittan:5-től 6-negyed 7-ig

Kedd:régen rajzszakkör volt, de most nem biztos, hogy tudok járni, + hip-hop 5-negyed7-ig

Szerda:Úszás:2-4-ig

Csütörtök:zongora:3-tól fél 5 ig, hip-hop:5-negyed7-ig

Péntek:most egyenlőre semmi


És ehhez még nagyon sok óránk is van:4x 7 óra, és 1x6 óra

A legfőbb gond pedig, hogy este kezdek el tanulni, és leckét csinálni, és mivel maximalista vagyok, állandóan éjfélkor fekszem, mert annyit tanulok :S mert tavaly csak tesiből lettem 4-es, többiből mind 5, és most kitűnő akarok lenni, csak, hogy bejött ez a 4 új tantárgy, úgyhogy elég fárasztó.Anyummal már sokszor beszéltem róla, hogy nem kéne-e kevesebb különóra, de úgy döntöttünk, semelyiket sem hagyhatom abba.

bocsi, a sok szövegért 13/L


2010. okt. 1. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen megértelek, én / mi is sokat gondolkoztunk azon, hogy mennyi, és milyen különórá(ka)t vállaljak.


Megjegyzem, én is maximalista vagyok, bár tavaly- és tavaly előtt 2 négyesem lett év végén.


Idén abba hagytam a zongorát, és így csak hittanra (kedd-péntek), és angolra (kedd péntek) járok.


Megjegyzem, így is sokat tanulok, kb. 3- órától 8- ig.


Szerintem beszéljétek meg, hogy mi az, amit szeretnél, és bele is fér az idődbe.


(én a Te helyedben zongorát és a hip-hop- ot hagynám abba, de ezt Te tudod!)


üdv.: egy 13 éves lány

2010. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem is sok...

a 7.eléggé nehéz lesz szóval valamit hagyj abba.:/

én bele se merek gondolni,hogy most így 8.-os fejemmel hogy bírnám azt a heti 3 edzést amire 7,-ben jártam:S

13/L

2010. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszaitokat.Az a baj, hogy a zongorát meg a szüleim nem szeretnék, mert ahhoz meg van tehetségem, a hip-hop, meg mozgás.De majd kitalálok valamit :)

2010. okt. 1. 19:56
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 9.es vagyok és nekem mindem nap 3-(vagy 4)től este 6-ig (vagy7)ig hip hop edzésem van vagy én tartok edzést és ilyenkor max inni meg wcre tudok elmenni.

Minden nap 7 órám van a suliban ez melett gitározok és ének leckéket veszek és 2 hónap múlva angol középfokút..


hétvégente meg reggel 8-11 van edzséem aztán 4-6ig :)


Te tudod eldönteni,hogy sok-e..én nem vagyok maximalista minden év végén megvan a 4.5-ös átlag és ennyi elég..

én az úszást hagytam abba..max pár versenyre elmegyek és ennyi.. én ennyit bírok..


Ha neked sok akkor ülj le írd össze ezeket és válassz valamelyik közül..

szerintem nehogy a zongorát meg a táncot hagyd abba..mármint akkor már inkább a hitant,mert a tánc az ebben a korban fontos..de te tudod.

2010. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Alig tudtam követni :) Látom, van akinek még több dolga van mint nekem.Azt hiszem most még csinálni fogom mindegyiket, aztán, ha nagyon nem bírom abbahagyok valamit.

2010. okt. 1. 20:28
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

elgondolkodtál mi lesz nyolcadikban amikor sokkal többet kell tanulni?

én most nyolcadikos vagyok nem járok különórára mégis élek

ja és én hamar kész vagyok a tanulással

2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

hip hop-ot ne hagyd abba zongorát hogygha szereted te döntöd el szüleid meg ne szóljanak már bele hogy mikkel foglalkozol szabadidődben

hittan egy f@szság azt szerintem nyugodtam abbahagyhatod

2010. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 20:28!

Igen, már gondolkodtam rajta, de nem azért járok külön órára, mert én szeretném, mindegyiknél van valami, ami miatt nem szabad abbahagynom.Pl. orosz, mert a nagyim orosz, és így meg tud tanítani oroszul, ami majd kell az életben.

Kedves 21:20!

Hát, a hittant nem hagyhatom abba, mert megvagyok keresztelve, már voltam elsőáldozó, és most fogok bérmálkozni.Arra jutottam, hogy semmit sem hagyhatok abba :( úgyhogy tök értelmetlen volt a kérdés :(

2010. okt. 1. 22:47
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Oroszt kihagyhatnád simán meg az úszást is. Mert 1, mzogsz mellette eleget, 2, mamád biztos megértené, hogy több időre vágysz délután de ettől ti még fogtok találkozni.

Azért kicsit mártírkodsz avval, hogy semmit nem HAGYHATSZ abba, nem egyet abab tudnál, csak nem akarod, mert nyilván szereted. Azért nem kell 7. osztályba megdögleni, hogy olyna n ehéz legyen, de a jó jegyért tanulni is kell és így tök fölöslegesen áldozod fel a hétköznapjaid egy részét.

2010. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
én vagyok 20:20 attólmég hogy részt vettél ien valláűsos baromságokon attólmég mér kell hittanra járnod?:o
2010. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!