Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnám a szobámat egy...

Hogy tudnám a szobámat egy kicsit átrendezni, átalakítani, feldobni, hangulatosabbá tenni, nagyobb teret kialakítani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt így látatlanul, leírás nélkül elég nehéz lesz megválaszolni. Kifejtenéd bővebben?
2010. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy nem írtam le részletesebben. Valóban, így látatlanul nagyon nehéz elképzelni.


Szóval:

Egy családi házban van, a Balaton partján, ahol 4- en élünk (Anyukám, Nagymamám, Nagypapám és én).

A szobámat több, mint egy éve festettettük át rózsaszínről szép kékre.


A szőnyegem (most) fehér, de van, amikor piros. A függönyöm piros, aranyos mintákkal.

Az ágyam (ami egy nagy, 2 személyes ágy), a polcom és az íróasztalom is fából van.

A székem (ami az íróasztalomhoz van) rózsaszínű, IKEA- s szék.


Most (vagyis tegnap) vettünk egy szép kis ajtódiszt (őszi), amin egy gomba van. Vettünk ilyen papír-faleveleket, ami a szobám falát fogja díszíteni.


Milyen ötleteitek vannak: hogy lehetne még jobban hangulatossá tenni (az évszakoknak megfelelően) a szobámat, és nagyobb teret kialakítani?

2010. okt. 3. 09:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és 13 éves lány vagyok: nagyon szeretem a lovakat, kutyákat, tájakat, vízeséseket, tengeri "herkentyűket".
2010. okt. 3. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy nagy tükör az egyik faladra, az nagyítaná a teret. Szerezz be egylovas festményt, ha ennyire szereted. Én a leveleket úgy csinálnám h lógjanak le a plafonról, mondjuk fölrakod cellux-szal. Szerintem nagyon szép lenne.

14/L

2010. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a tükör egy szuper ötlet! Ment a zöld kezecske, és az első válaszolónak is!
2010. okt. 3. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szepen tudsz rajzolni, a szobad oldalat diszithetned valami kellemes, butorhoz talalo szinnel/nonfigurativ kepekkel stb. Vagy megkerhetsz valakit..A tukor szerintem is jo otlet :). Es van olyan ismerosom, aki gyetyakkal disziti a szobajat.Nagyon szep, o egy antik tukor elott helyezte el a kulonbozo szinu gyertyakat.Kulonleges, mert olyan szepen leolvadt a viasz es megmaradt a forma. Es ha mondjuk nagyobb szekrenybol at tudsz pakolni egy kisebbe, akkor a masikat el lehet tuntetni :D Es tobb hely lesz...bar ez nem tudom, mennyire megoldhato... :) (bocsi az ekezetekert...)
2010. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a tesómnak úgy tűnik nagynak a szobája hogy szépen televan ízlésesen rakva bazi nagy tükrökkel. 4-5 nagy tükör....
2010. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!