Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 évesenken bulizós...

12-14 évesenken bulizós helyek Pesten vagy környékén! Van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerek ilyen helyet, és bocsi az OFF-ért! De nem korai egy kicsit a bulizás (főleg 12 éves korban)?!?
2010. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

12-14 éveseknek?!... 8-o


Ja, ugrálóvár meg játszóház a Camponában és más nagyobb bevásárlóközpontokban!...


Ott lehet bulizni a 12-14 éveseknek!... :-DDD

2010. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen fiatalokat nem engednek be a felnőtt bulikba. Ilyen korban ami szóba jöhet, max pizsamabuli barátoknál, osztálytársaknál.
2010. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Remélem nincs...
2010. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Régen ugye volt a Bank Dance Hall, ami már nem tudom mivé alakult. Amúgy szerintem olyan 14 év felett menjél, ha menni akarsz. Azért 12 évesen még nem kell diszkóba meg ilyen helyekre járni.

Habár, koncertre már annyi idősen is mehetsz. Ingyen koncertek délutánonként is szoktak lenni, és nem ismeretlen bandákkal.

14,5/L.

2010. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Te jóó isten....

Na ezért nem járok már be bulizni mert a magam 17évével már túl idősnek érzem magam a sok részeg 12éves közt...

2010. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
úúúúh. :D ezt nagyon félreértettétek :DDDDD báár énsem írtam le,szval énhibám xD természetesen NEM magamnak keresek ilyen helyet nyugodjon meg mindenki.Egy projekt,vagy kísérlet vagy nemtudomminek nevezzem keretében lenne szükségem erre..semmi kedvem ennyi idősen bulikba járkálni =] szóval úgy válaszoljatok,köszönöm.
2010. okt. 6. 16:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Milyen édes vagy.


Azért mennyire mások az emberek 12 évesen. Látszik a válaszodból is, hogy még nem hűlyitettek el az ostoba kamaszságok. De még 1-2 év és.....


Na mind1, szóval a lényeg, hogy nem lakok M.o.-n, nem tudok segiteni konkrétan ebben, de amit elakartam mondani azt leirtam és sajnos az előttem levő igazat is mond.

2010. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
zp,dürer kert
2010. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. =) Többieknek; örülök, hogy szeretnétek megvitatni, hány évesen kell{ene} bulikba járni, és hány évesen nem, meg hogy nagyon poénosnak érzitek, hogy rajtam gúnyolódjatok, amiért megkérdeztem, de... nekem ez leírtam, hogy miért kell, az viszont fontos lenne,és örülnék, ha megpróbálnátok ezt figyelembe véve segíteni, nem kigúnyolni engem, ha meg mertem kérdezni. Köszönöm. :D
2010. okt. 7. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!