Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedétek 18 éves lánynak...

Megengedétek 18 éves lánynak rozsaszín hajat?

Figyelt kérdés

Közéspuliba jár, Ballagásra akar megörülni, és Tablófotózásra,

Nem engedem meg neki, hogy úgy nézzen ki mint egy bolond a Tablón!!



2023. ápr. 27. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Igazából mivel 18 azt csinál amit akar. Ha nem akarsz azzal jönni, hogy ameddig én tartalak el azt csinalod amit én mondok sok értelme nincs, elmondhatod neki ész érvekkel, hogy inkább utána csinálja, ha lehet és mindenképp fodrásszal. De mondjuk inkább ez mint, ha tetováltatni akarna 🤷‍♀️ ( nekem szerintem középiskolába minden féle hajszínem volt imádtuk festeni egymás haját )
2023. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem! Ballagás után, nyáriszünetben igen.
2023. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egy 18 évesnek nem kell már engedélyt adni, főleg nem egy hajfestésre.


Másrészt meg nagy képmutatás lenne, ha én nem engedném, mert nekem barna-magenta ombre hajam van...


Amúgy meg különben se neked kell tetszedjen az, hogy a gyereked hogy néz ki, hanem neki.

2023. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Valamilyen szinten egyetértek, beszéld meg vele, hogy a tablófotózás után azt csinál a hajával amit akar, vagy esetleg először próbálja ki kimosható hajszínezővel, hogy egyáltalán jól állna e neki.


Ez csak haj, ha nagyon rossz, át lehet festeni ugyan, de talán valóban ráérne a nyári szünetben kísérletezni.


De azt is hozzátenném, hogy én soha nem nézegettem a tablóképem, nem olyan fontos az..

2023. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném

1. 18éves, azt csinál amit akar

2. Ha nem tetszik neki, fogja és visszafesti. Ez nem maradandó

3. A tablón igy lenne. És?! Szerinted kb 1 év mulva azt nézegetni fogja valaki?


Nekem is volt minden színű hajam már. Kapaszkodj meg, 14 éves koromban volt lila. Na? 30 vagyok, és kinőttem ebből...

2023. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Mikor festené be a haját rózsaszínre, ha nem 18 évesen?


Miért lenne baj, hogy a tablón rózsaszín a haja?


Én 18 évesen már nem kérdeztem meg, hogy befesthetem-e valamilyen színűre a hajamat. Előtte volt kék, lila, zöld. :)

13-16 éves korban még megértem, hogy bele akarsz szólni. De ez csak egy hajfestés, ha nem tetszik neki, visszafesti. Ha meg jól érzi magát rózsaszín hajjal, miért is ne hagynád neki? Fontosabb, hogy felmutathatsd, hogy a te gyereked ilyen meg olyan rendes, hiszen nincs színes haja, mint hogy jól érezze magát a gyereked?

2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A tablófotózás nem ilyenkor van. Lassan már rakják ki a tablókat, nem hogy még most kezdenék a fényképezkedést... Legközelebb gondold át a kamut.
2023. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jovore erettsegizik,
2023. ápr. 27. 11:48
 9/16 anonim válasza:
100%
Akkor gondolom jövőre szeretné. Addig még hány víz lefolyik a Dunán, mondjuk most nyáron kipróbálja aztán vagy tetszik vagy nem. De amúgy nem értem, a rózsaszínnek is többféle árnyalata van. Mit szeretne, rendes rózsaszín haj vagy esetleg rosegold, stb?
2023. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A halvány/babarózsaszín haj még jól is néz ki :D Ha szép árnyalatot választ akkor nem fog bolondnak kinézni
2023. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!