Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülők miért engedik el a...

A szülők miért engedik el a fiatalkorú gyermekeiket tüntetni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 19:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz 10 év múlva ki tanítson, az megvan???
2023. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Az elmúlt 100 évben a tanárokat megbecsülték. Volt lehetòségük oktatni aszerint ahogy jónak látták. Nem éhbérért dolgoztak. Látom megetted a hazug propagandát.
2023. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

Pont az a baj, hogy az elmúlt 100 évben semmit nem változott a hozzáállás. Ugyanaz a tananyag, ugyanazok a módszerek, és mindenki kussoljon.

A fideszes szülő gyereke éppúgy áldozata ennek az egésznek, mint a "libsié", és döbbenet, hogy milyen sokan nem látják ezt még mindig.

2023. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%

Sok a szabadidejük azért tüntikéznek

Túl nagy a jólét

Talán ha a diáknak kötelező lenne másodállást vállalni éhbérért akkor nem lenne annyi fölös szabadideje tüntikézni

De természetesen okosak ezek a diákok

Úgy csinálják a tüntikét hogy maradjon idő szombaton a bulikában a diszkócskában bebaszcsizgatni

2023. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
14-es, kihagytad a kapálást és a sorkatonaságot, attól tanulnának tiszteletet a büdös kölykök!!44! Amúgy meg engem is vert az apám, mégis ember lett belőlem!444!!!
2023. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%
15. Legalább mi nem hagyunk rá mindent a gyerekre, hogy hülye legyen.
2023. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
A tüntető fiatalokra pont hogy nem hagynak rá a szüleik mindent, hanem megtanították őket gondolkozni. Persze tudom, ez sokaknak szitokszó, mert a gyerek és a tanár csak fogja be a száját, és a bólogatáson kívül ne jusson eszébe semmi, akkor lesz hasznos állampolgár.
2023. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert az ő életükről van szó?
2023. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

"A szülők miért engedik el a fiatalkorú gyermekeiket tüntetni?"

Ez elengedés kérdése egy gimis korú gyereknél? :DDDD

Amikor én gimibe jártam és tüntetni mentem, akkor otthon ez nem is volt téma, hogy "mehetek-e", hanem miután végeztem a gimiben, elmentem a tüntetésre.

Ebben a korban nem igazán fogsz te senkit korlátozni.

2023. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem engeded el, akkor is elmegy, max.hazudik valamit, és akkor pluszban még arról.sincs fogalmad, hol van.

Ha én most lennék 16 éves, és nem engednének el, akkor is megoldanám. De elengednének, mert a szüleim is maximálisan egyetértenek a tüntetőkkel, néha ők is járnak. :)

2023. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!