Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szoktassam le a 13...

Hogyan szoktassam le a 13 éves kamasz fiamat a mosdóba vizelésről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus! Egyáltalán hogy szokott rá?Hát mivel 13 éves,mondd neki,hogy ez undorító szokás,és ne csinálja.Ha nem szellemi fogyatékos, akkor meg kell értenie,és nem csinálja.
2023. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez undorító. Remélem a fogkeféket nem ott tároljátok, meg a napi piperéhez valókat, a mosdó felett. A húgy meg fröcsög mindenre rá.
2023. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha a mosdó alatt a wc-t érted, akkor sehogy.

Ha mosdókagylót, csapot, akkor értem a problémát. Minden alkalommal küldd vissza takarítani, valahányszor meglátod. Az ilyen tisztítószeres sikálást minden hugyozás után meg fogja unni.

2023. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A csapra gondolok igen.
2023. júl. 31. 15:37
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Hogy éri fel?! Ha annyira oda akar pisilni, takarìtsa maga utàn. Tulajdonkèppen a wc meg a mosdó közt csak az alakjuk a különbsèg.
2023. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 babyboom567 ***** válasza:
36%
Mondjuk én felpofoznám(ha nem fogyatékos).És vedd el a mobilját.
2023. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
5ös, nem tudom, mi a wckagylóban nem mosunk kezet(tehát nálunk nem csak az alakja a különbség mint nálatok)
2023. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Két pofonnal.
2023. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Szépen, mosolyogva megmondanám neki, hogyha még egyszer előfordul, akkor másnap az összes barátja és osztálytársa értesül jó szokásáról.
2023. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Meg fogtok lepődni, de ez sajnos nem is ritka és sajnos sokan veszik természetesnek. Egy időben egy felnőtt ember a Gyakorin többször kérdésnek álcázva dicsekedett arról, hogy ő imád a csapba pisilni és még a kommentszekcióban is magyarázta, hogy pontosan milyen előnyei vannak ennek a szokásának és ellenben milyen hátrányai vannak annak, ha a wc-be pisilünk. A legtöbbször azt emelte ki, hogy így vizet spórolunk. Aztán néhány kommentelő még írta, hogy igen, ő is csinálja és mennyire jó dolognak tartják.

És én a többmillió ilyen dicsekvés és előnyök felsorolása után sem tudom megérteni, hogy miért intézi el valaki a csapba a dolgát. Azt még érteném, ha valaki trónolna a wc-n és ő meg annyira nem bírná visszatartani... De hogy valaki bemegy az üres mosdóba és egyből a csaphoz lépjen oda? Aztán én mondjuk ott tisztítanám ki a fogszabályzómat, vagy töltenék egy pohár vizet vagy mosnék kezet, aztán ki tudja, mennyi pisi fröccsent rá a csapra, ami a kifolyó vízzel megy rá a fogkefémre, a poharamba, a kezemre...

2023. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!