Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ennyit számít a kinézet?

Ennyit számít a kinézet?

Figyelt kérdés

Egy icipicit kihúztam a szememet, hogy megnézzem, hogy áll, és úgy mentem iskolába. Összesen másodszorra voltam így, de első alkalommal is a barátnőim csinálták meg nekem, miután hosszasan kérleltek, hogy belemenjek... de ami fontosabb az az, hogy teljesen hétköznapi ruhákban voltam, mégis emiatt a kis semmiség miatt legalább tízen jegyezték meg, hogy milyen jól nézek ki. Ennyit számít egy kis smink? Vagy anélkül már nem is lehetek szép lány? Egyáltalán nem vagyok sminkelős fajta...


13,5/L 8. osztály


2010. okt. 15. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

és mit vársz..? grat; hogy ....


csak így tovább

2010. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

De lehetsz. Csak sajna, ha nincs rajtad smink nem is néznek emberi lénynek.

Én ugyanezt a pólóval vettem észre. Egy kicsit jobban kivágottat vettem fel. Addig egy fiú rám se nézett. Utána meg sorban bámultak....

Liz

2010. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, nagyon is lehetsz anélkül szép, nem kell kenni magadat. Kár, hogy alig látni egy-egy lányt, aki nincs összekenve :S


F

2010. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a természetes szépségnél nincs szebb!!!
2010. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem sminkelem magam mégis eléggé jó helyen vagyok az iskolai langlétrán:D[kb. a 7.-8.évfolyamból mindenkivel jóban vagyok és szeretnek is.]

bár lehet,hogy ott nálatok ez a divat...vagy csak szimplán jól állt.:D

13/L

2010. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sem sminkelem magam. ÉS egyszer az egyik srác ezt megis jegyezte majdnem vissza szóltam h miért zavar? Minek sminkeljem magam ha szép az arcom? Nem egoista vagyok a testalatom nem jó de az arcom tényleg szép természetesen is. Nem kell kikenni mint egy sarki néninek.
2010. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!