Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednétek a most nyolcadi...

Mit engednétek a most nyolcadikat kezdő lányotoknak?

Figyelt kérdés
hajfestés (világos barnából majdnem feketére), sminkelés (suliba is), műköröm, rövíd felsők, magassarkú
2023. aug. 22. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem, nem, nem.

Ráér középiskolában.

2023. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Egyiksem. 16 tol engedném.
2023. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Amint ezekre van pénze.
2023. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Hajfestést normális, natúr színre és natúr sminket igen, műkörmöt nem. Utóbbi nagyon feltűnő.


Rövid felső a topot jelenti? Az maximum nyáron jöhet szóba, akkor meg ugye nem sok iskola van. Magassarkút attól függ milyen. Holdjárót vagy húszcentis sarkú körömcipőt nem, enyhén megemelt sarkú, visszafogott cipőt, csizmát igen.

2023. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem. Ráér felnőtt korában roncsolni a haját, körmét, és a testét a magassarkúval.
2023. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Hajfestést nem.

Műkörmöt nem.

Sminket csak bb krémmel, csak visszafogottat. Megbeszélnénk, mit jelent a visszafogott.

Rövid felsőt csak magas derekú cuccokkal, tehát hasa nem lehet kint.

Magas sarkat módjával igen. Együtt mennénk megvenni.

2023. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Gellakkott, hajfestest szolid sminket engednem (iskolaban se problema) es termeszetesen fizetem, mert nem azert vallaltam gyereket, hogy mar dolgoznia kelljen 10 eves koratol kezdve.


Otthon, szunetben felvehet haspolot, illetve ha egyutt elmegyunk valahova, pl mozi, de iskolaba normalis ruhaba megy.


Magassarkut itthonra felveheti szorakozaskepp, utcara nem engednem meg.

Mondjuk az en lanyomat ez annyira nem is erdekli, mivel egyforma a labmeretunk, az enyemet felprobalta parszor, de ennyi.


14 eves, szamomra ezek belefernek!

Egyiket se tartom olyan durva dolognak. Nyilvan valoszinuleg most le leszek pontozva, de ez van.


Szerintem mindenki dontse el maga, hogy mit tart elfogadhatonak :)

Tini, keresi onmagat, amig nem valami extrem dolgot talal ki, en benne vagyok.

2023. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
81%

Szerintem a jó izlés határáig bármit. Lehet pont azzal, hogy pl megengeded neki, hogy elmenjen 3hetente egy géllakot csinlátatni megtetszik neki a manikürös szakma és rá 5évvel abból keresi a kenyerét. Minél több mindent lát információt gyűjt annál kevésbé lesz elveszve az életben.

Tesómat nem engedték egyedül soha sehova és egy csekket nem tud befizetni.

Csak figyelj, hogy ne vigye túlzásba és mindent magáért tegyen ne hülye osztálytársak elvárásai miatt

2023. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Hajfestés nem,műköröm nem, smink ha nagyon pattanásos korrektor, bb krém, szempillaspirál max.
2023. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Magassarkút sem, persze ugye a csizmák alapból magasabb sarkúak de az enm ugyanaz,mint valami körömcipő amivel tönkreteszi a lábát és mozogni se tud rendesen benne
2023. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!