Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ruhákat hordasz? . Lent.

Milyen ruhákat hordasz? . Lent.

Figyelt kérdés

Írd le egy iskolai napon mit viselsz.

És milyen színeket.

13/L


2010. okt. 17. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a vidám színeket (lila, kék, zöld, piros, rózsaszín, fehér, sárga).

Holnap pl. fehér nadrágba megyek, hozzá illő szürke-fehér tunikába. Szeretek az évszaknak, időjárásnak megfelelően öltözködni (pl.: ősszel - barna, narancssárga, citromsárga, szürke ruhákat; télen fehéret; tavasszal - rózsaszínt, sárgát, kéket, zöldet; nyáron - bármilyen, csak világos, vidám legyen.)

13/l

2010. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Én télen-nyáron szeretem az élénk, vidám színeket pl. magenta, világoszöld, citromsárga, meg ilyenek.:D

És egy sulinapon általában egy farmert, tornacipőt és egy pólót veszek fel és ezeket felszoktam dobni néhány kiegészítővel.

14/L

2010. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Éniis:DNagyon szeretem a vidám színeket:)
2010. okt. 17. 13:01
 4/21 anonim ***** válasza:
magasszáru fekete bakancs,fekete nadrág,fekete kabát és fekete börkesztyü,
2010. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Látom szereted a feketét=D

Én is szeretem pink-el:D

De azért nem szeretek túl feketében lenni, szerintem gyászos:DDe mindenkinek megvan a maga véleménye:D

2010. okt. 17. 13:07
 6/21 anonim ***** válasza:

Én a söétebb tónusokat kedvelem, de néha egy-egy világosabb is becsúszik...

Pl pénteken ez volt rajtam - sötét farmer egy fekete övvel, sötétlila bőujjú kissé régies stílusú póló(Taccoban vettem, de egész jól néz ki ahhoz képest :P)

Egy kasmír kendő - indiai stílusú.

Marc fekete bőr félcipő, hosszú fekete szövetkabát és egy neccháló szerű sapka (H&M-ből)

2010. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha már ti is leírjátok leírom én is:D


Csőfarmer(kék), pink,rózsaszín,zöld vag lila felső.

Fehér sportcipő vagy fekete tornacipő, mostmár átváltottam a téli fekete kabátomra. És kiegészítők amik vagy pirosak,vagy feketek,lilák,pinkek,rózsaszínek:D

2010. okt. 17. 13:18
 8/21 anonim ***** válasza:

OFF: Milyen boltban kaptál kék színű csőfarmert??? Mert nálunk sehol sincs, csak az eredeti színekben: fekete, fehér, kék.

Mondjuk 1 hónapban egyszer, vagy 2 hónapban egyszer megyünk Budapestre (Benetton, C und A, H and M, Stradivarius) de még ott sem láttam - az eredeti színeken kívül (amiket felsoroltam - más színű csőgatyákat...:(

2010. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Általában famer nadrág,póló/hosszuujjú,pulcsi és kabát.

Van sima egyenes,de nem csőszárú farmerom,van egyenes szárú kockás,van bővebb szárú sportosabb is.Most vettem egyenes szárú fekete farmert:)

Pólók között is vannak csinosabb,csajos darabok és simábbak (pl. szürke v nyakú póló és kékkel van rajta a párizsi torony).


Színek közül szeretem a kéket,zöldet,pirosat,citrom és narancssárgát,feketét,fehéret,lilát - kicsit a pinket is.És ezeknek bizonyos árnyalatait:)

Kedvenc összeállításaim a fekete - piros,fekete - lila, citrom - narancssárga,fehér - zöld,fehér - kék.

Kiegészítőket imádom.Vannak nyakláncaim,fülbevalóim,karkötőim és van egy nagy,csíkos kék kendőm is.Az is tök jó kiegészítő:) Most akarok még venni kendőt.

Lábbelik terén is sok minden tetszik.Szeretem a topánkát (van is),a sportcipőt és a (kicsit magassarkú,4-5cm-s) csizmát.

Számomra ezek alap darabok.Ezeket nagyon jól lehet variálni alkalomtól,időjárástól és az adott ruhától függően.

Szeretnék még venni egy magassarkú cipőt,mert kinőttem az előzőt.Bár eddig nem láttam olyat,ami nagyon megtetszett volna.Most pedig már lehet,hogy elhalasztom tavasig,hiszen lassan már csizmát kell hordanom:)

15/L

2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

pénteken ez volt rajtam:

pink csőgatya.

lila párduc mintás pulcsi.

fehér rövid ujjú.

lila converse csuka.

és egy fekete műbőr dzseki:)

2010. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!