Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sportmelltartó átvevése tesi...

Sportmelltartó átvevése tesi óra előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kaptam sportmelltartót, de az a baj, hogy mivel 3x van egy héten tesiórám, nem mehetek mindig abba, és nem lehet egész nap rajtam.Tehát tesi óra előtt kéne átvennem, de senki sem szokta, pedig a tanár mondta, hogy kell.Félek, hogy kinevetnek, szerintetek mit tegyek?


2010. okt. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én azt csinálnám, hogy bemennék a WC-be - nálunk az öltözőben van WC - és ott venném át, mert én -is- szégyenlős vagyok, és nem szívesen vetkőznék le a többiek előtt.
2010. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az ostzálytársaim megmondták h a wcbe vegyem át...

pff sok szánalmas ember az soztályom... benne van a nevébe h öltöző-.-" am én a helyedben okulva saját példámból wcbe venném át

pusz

2010. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, először én is erre gondoltam.Csak anyum mikor vettük pont kérdezte, hogy hogy veszem át?És ezt mondtam én is neki, hogy majd a wc-ben, és ő meg azt mondta, hogy ez nem jó, mert nincs ideő, ami igaz is.De mondjuk nálunk is van az öltözőben wc, csak nem kulcsos, és bárki benyithat.
2010. okt. 17. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az öltözőben nyugodtan átöltöztünk anno. Dehát erre van az öltöző, nem? Akinek meg vicces egy sportmelltartó, az hadd röhögjön ;) Majd ha lóg neki a melle később, nem lesz kedve nevetni :)
2010. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van az öltözőben wc akkor vedd át ott, max nekitámasztod a lábadat az ajtónak,hogy ne tudjanak rád nyitni. Vagy állj háttal az ajtónak és akkor ha rád nyitnak se látnak semmit. Egyébként felénk szoktak kopogni, mielőtt benyitnak a wc-be. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2010. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:) Hát nálunk is csak 1 csaj szokta, de senki nem nevet rajta, én csak lovaglásnál szoktam tesinél lusta vagyok am átvenném én is. De a lényeg, h 1. vedd át úgy h ráveszev a melltartóra és a melltartót kiveszed alóla utána. Ez a szégyelőségre jó, ha kinevetnek akkor kérdezd meg h mint nevetnek, hiszen te szerinted ez így kényelmesebb. Meg higénikusabb is h másba izzadsz bele.

2. Ha félsz h télleg kinevetnek akkor jó a wc.

A helyes írási hibákért bocs:)

2010. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fal felé fordulni bőven elég szerintem, egyébként nálunk szinte mindenki hord, pedig nem sportsuli, vagy ilyesmi.
2010. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi a rendes melltartóra szoktuk rávenni. Nem csak én az összes lány.
2010. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!