Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam nem takarít fel maga...

A fiam nem takarít fel maga után önkielégítést követően?

Figyelt kérdés
Hogy lehet erről leszoktatni, beszélni vele, mert nagyon undorító?

nov. 17. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez most még jobban megerősített a döntésemben, hogy nem lett gyerekem. :D
nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan lehet beszélni vele erről?

Hát ahogyan minden másról. Leülsz vele egy nyugodt pillanatban és cirkuszok, hisztik nélkül kéred, hogy erre ügyeljen.

nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Kérd meg, hogy "takaríts fel magad után önkielégítést követően". Sokkal cikibb, hogy úgy hagyja, mint hogy ezt az egy mondatot elmondod neki. A morzsákért, piszkos tányérért vagy széthagyott taknyos papírzsepikért sem szólsz neki, csak rabszolgaként összeszeded utána? És ha majd egyedül lakik vagy koleszban vagy csaja lesz...? Ezeket, ha nem tetted, előbb meg kell tanítani, utána tudod elvárni. Ha meg a többiért is szóltál, hát szólj ezért is ugyanúgy, mert beletartozik a saját maga utáni rendrakásba.
nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként az az érdekes, hogy én kamaszként sokkal szemérmesebb voltam és nekem iszonyatos ciki lett volna, ha a "nyomokat" meglátják a szüleim, már csak ezért is kínosan ügyeltem arra, hogy minden el legyen takarítva.
nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, és finoman, de hogy értse azt amire gondolsz, utalj arra, hogy mindent takarítson fel a szobájában. Mert vannak természetes folyamatok az ember életében, de a takarítás is legyen az. Vagy valami hasonló.
nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa eset

Nekem kamaszként alap volt hogy ne hagyjak nyomokat meet az ciki lesz...

nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én sem ertem hogy csak úgy ,,nyomokat hagy”…

De ettől függetlenül szólhatsz neki hogy takarítani maga után

nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
momeg neki ne szőnyeg közepére verje.
nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!