Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedni kell egy 11 éves...

Engedni kell egy 11 éves lánynak, hogy szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés
nov. 29. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem muszáj, max csinálja titokban :D
nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Nekem ennyi idősen nem engedték, de olyan erős szőrzetem volt kb, mint egy pasinak, rengeteget cseszegettek miatta. Aztán elkezdtem "titokban" csinálni, persze tök egyértelmű volt, hogy szőrtelenítek, hiszen látszott, plusz mivel fogalmam sem volt, hogy hogy kell jól csinálni, össze-vissza karcoltam magam.

Úgyhogy én megengedném.

nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Igen, engedném, nekem már akkor nagyon erős fekete, hosszú szőrös volt a lábam, nagyon cikiztek, kiközösítettek. Mindennek tetejében anyám azt se engedte, hogy nyáron hosszú nadrágban járjak miatta.

Nagyon ciki volt.

nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kb ennyi idősen már engedte anyukám, de az egyik barátnőmnek a szülei nem engedték és borzasztóan szégyenlős lett. Május végén már elég meleg volt, de ő hosszú nadrágban járt be suliba, mert szégyellte, hogy szőrös a lába. Én nagyon sajnáltam:(
nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem az ilyesmi nem engedélyhez kötött dolog normálos helyeken.

Ha zavarná még segítenék is neki, vennék szőrtelenítő krémet.


Nem értem ezt az engedélyt kérni mizériát kamaszok esetében már. Jó egy tetoválás vagy hajfestés más téma. De könyörgöm egy szőrtelenités? Amit heti szinten ma már minden nő megcsinál kb, különben kinéznek vagy beszólogatnak.

nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Derjaderja ***** válasza:
88%
Mindenképp engedném. Különben megalázhatják.
nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Engedném, de még nem szeretné. Világos szőrzete van szerencsére. Nem is értem a tiltást, mégis mi baja lesz tőle? Már rég megdőlt az a tévhit hogy attól erősödik a szőrzet.
nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Engedném, ha szeretné, segítenék is kiválasztani a módszert vagy tippeket adni.

Sosem felejtem el, szegény általános iskolai legjobb barátnőm nagyon korán érő volt és sötét, nagyon dús haja volt. Negyedikben halálra cikizték, mert oldalt a bugyijából egy konkrét fekete bozót lógott ki. Az anyukája persze nem engedte a szőrtelenítést, pláne nem bikinivonalban. Nagyon szégyellte, folyton izzadt a hónalja is emiatt és minden évszakban hosszú nadrágban szenvedett.

Sajnáltam szegényt, nagyon megalázó helyzetbe került.

nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Milyen indokkal lehetne, kellene ezt megtiltani....??
nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Én a gyantát javasolnám.
nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!