Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez tényleg olyan égő? (mozgólé...

Ez tényleg olyan égő? (mozgólépcső)

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk Budapesten metróval mentünk,az állatkertbe..(falusi vagyok) és én annyira féltem a mozgó lépcsőn meg a metrón hogy az elképesztő..

főleg az volt a sz*r hogy mindig úgy sikerült lépnem hogy ahova léptem ott kialakult egy lépcső szerüség,és én annak a szélén voltam.. :D

A metróról meg annyi rosszat hallottam.. :O

Akkor sz*rtam be mikor felszálltunk és még sokan kint voltak és a bemondó meg mondta hogy: "vigyázat az ajtó zárodik" Azt hittem valakit oda csuk,de azért megvárta még felszáltak..

Mikor meg leszáltunk löktem mindenkit aztán futottam ki :D

Nagyon csodálkoztam azon hogy,hogy lehet ezt megszokni mert pl: láttam egy nőt olyan magas volt a cipőjének a sarka hogy abba menni nem tudnék nem hogy mozgó lépcsőzni..

Ez tényleg olyan égő? (mert most olvastam hogy 5 évesem fél utoljára a mozgólépcsőtől)


2010. okt. 21. 17:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
28%
Elég gáz!
2010. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
35%

Ez a falu egy afganisztáni eldugott falu ? Mert akkor nem ciki. Figyelj, ne mondd, hogy nem utaztál még buszon ! Ott is záródnak az ajtók, az is megy. Voltál már nagy áruházban ? Ott is van mozgólépcső. Én nem vagyok pesti (mondjuk ott tényleg meredekek a mozgólépcsők), de nem kell befosni.

Nem értelek, bocs.

2010. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
88%
Dehogy gáz! A városi meg lehet a faludba lenne bizonytalan/bátortalan! Ne rágódj ezen!
2010. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Na lényegében elég eldugott falu pápa mellett..

Pápára járunk vásárolni szóval mondhatom pápán nincs mozgólépcső..

Sem metró

2010. okt. 21. 17:29
 5/49 A kérdező kommentje:
Buszon utaztam utazok azzal járok iskolába,de most voltam először mozgólépcsőn és metrón is
2010. okt. 21. 17:30
 6/49 anonim válasza:
95%
2. Válaszolónak! Tudnád, hogy Magyarországon hány elmaradott falú/község van, az utcákba nem lehet közlekedni eső után,a boltokba csak minden másnap van kenyér... stb. Én a munkámból adódóan elég sok helyen jártam már elképesztő mik vannak! Csenyétén is jártam már ott az áram is szinte luxus! Nem tudom, h a kérdező ilyen helyen nőt e fel, én ezt csak a másodiknak írtam le!
2010. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
83%

Egyáltalán nem ciki ez, inkább... aranyos. :) Amúgy nem nagy szám ezt megszokni - igaz, Veled ellentétben én pont ezt a világtól elzárt életet nem tudnám magamban hova tenni, de kíváncsi vagyok erre, ha gondolod, cserélhetünk egy hétig. :)

Ahm, és ha az utolsó, zárójeles mondatot jól értelmeztem, akkor arról csak annyit, hogy 5 éves koromra már én is leküzdöttem a mozgólépcső-fóbiámat - csakhogy akkor már 1-1,5 év gyakorlat állt mögöttem.

2010. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem gáz. Én 20 éve élek Budapesten, minden nap járok metróval, de néha én is megszédülök, a tömegiszonyt már meg sem említem. Totál az jut róla eszembe, mikor futószalagon megy az árú. Iszonyat a rohanás és mindenki lesz*rja a másikat.

Én is félnék ha nem városi lennék. Barátnőm debreceni, őt mindig kísérgetem az álló mozgólépcsőn mert ő is nagyon fél.

Az áruházi mozgólépcső nagyon nem ugyanaz mint a több méter hosszú mozgólépcső a metrókban ami ezerrel meg föl-le és tele van köpködve meg hányva az egész annyira, hogy kapaszkodni se tudj rendesen.

2010. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
78%
*megy
2010. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 4. !

Tudom, hogy vannak eldugott faluk. Éltem is egy 25 fős falucskában rövid ideig, busz csak korán reggel meg késő este jött, bolt/posta házhoz jött, stélátl 5 percet, már másik faluban voltál. Tudom.

De egy metró nem nagyon különbözik a busztól/villamost, egy kicsit gyorsabb. Azért nem olyan könnyű belehalni egy mozgólépcsőbe. Én ezt nem bántásként írom, de nagyvárosban én inkább a hülye sofőröktól, mint egy mozgólépcsőtől félnék.

2010. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!