Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 162cm vagyok és 54kg. Ez...

162cm vagyok és 54kg. Ez tényleg ennyire sok?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint kövér vagyok és fogynom kéne. Folyton ezt hajtogatja meg hogy, milyen vastag a combom meg nagy a hasam stb. Eddig nem foglalkoztam vele de most már kezdem úgy érezni hogy igaza van. A barátaim azt mondják hogy nem vagyok kövér és tök jó az alakom. De nem tudok hinni nekik. Anyukám szerint és szerintem is sok ez egy kicsit. Szerintetek?? És hogyan tudnék sportolás nélkül leadni 10kg?? Nincs időm plusz dolgokra mivel kitűnő tanulónak kell lennem. 14/L
2010. okt. 21. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád teljesen jól érzi magát ? Biztos ?


Az 54 kiló TÖKÉLETES ehhez a magassághoz. Ne hallgass rá, tényleg nem vagy kövér. Ne higgy neki, ne árezd rosszul magad. És ne akarj 10 kilót leadni, mert akkor csontsovány lennél. 44 kiló ? Ne már...

2010. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
43%

Szia! Egyáltalán nem wagy köwér,és ne kezdj fogyózni! :) én 163cm/52kg/17éwes.akkor én is köwér wagyok? :D

jówagy igy sztem :)

2010. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy elhidd! Ez teljesen jó! Mit akar Anyukád, hogy anorexiás legyél? Egy grammot sem kell fogynod!!!
2010. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy kövér, ez tökéletes súly, és hallgass a barátaidra, biztos jó alakod van. 10 kg-t pedig nehogy leadj, hacsak nem akarsz anorexiás lenni. Nem lehet, hogy anyukád így akar rávenni, hogy sportolj valamit?
2010. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. A tesóm sem sportol és neki nem mond semmit. De szerintem is kövér vagyok. :S A barátaim meg könnyen beszélnek ők magasabbak mint én és mégis 45kg körül van mind1ik. :(
2010. okt. 21. 18:07
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mért kértél tanácsot ha nem fogadod meg???????és amúgy tényleg nem vagy kövér!!
2010. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azt már eldöntöttem hogy fogyni akarok. Csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Amúgy hogy tudnék fogyni intenzívebb sport nélkül??
2010. okt. 21. 18:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
TE SEHOGY!! Neked nem kell!! Mert anorexiás leszel...
2010. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogod sértésnek venni ezt, de anyukád maximalista. Eléggé sokat elárul az, hogy ahelyett, hogy anya módjára ha úgy találja, azt mondja, h "kislányom, szerintem fogynod kéne egy keveset, és akkor nagyon csinos leszel így egy kicsit duci vagy" hanem így szekál. Plusz az is érdekes, hogy kítűnőnek kell lenned. Nem azt mondom, hogy baj ha jót akar neked, de nem lehet valaki mindenből kiemelkedő, képesség kérdése. A saját álmait hajtja be rajtad!!
2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen eldöntötted, hogy fogyni akarsz, akkor se fogyj le 10 kg-t! Az már nem egészséges testsúly lenne, míg a mostani súlyod teljesen ideális.

Anyukádnak meg mondd meg, hogy nem akarsz kórosan sovány lenni, és hogy hagyjon ezzel békén.

Ha mégis fogyókúrázni kezdenél, max. annyit tegyél, hogy kevesebb édességet egyél, és néha hétvégén menj el sportolni, ez talán belefér az idődbe. Ennél jobban nem szabad 14 évesen, tökéletes súly mellett fogyókúráznod. De ha azt látja anyukád, hogy egészségesen étkezel, akkor talán elégedett lesz.

Bár szerintem ne fogyj ebből a súlyból. Pont jó, még nem vagy deszka, de nem is vagy duci.

2010. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!