Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a tizenéves gyereketek felvenné az Iszlámot?

Figyelt kérdés
Elkezdené a Koránt bújni, mecsetbe járni, napi 5-ször imádkozni, nem enni disznóhúst és nem inni alkoholt, lány esetén fejkendőt hordani stb.

márc. 30. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Hülyének tartanám.
márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Én sem tartanám normálisnak.
márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanolyan rosszul, mintha bármelyik másik vallást venné fel.
márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Kiderìteném honnan jött ez a "remek" ötlet és tennék róla, hogy ne érhesse tovább az adott befolyás.
márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Mivel a gyakoris szülők döntő többségével ellentétben én rendszeresen beszélgetek a gyerekeimmel, és nemcsak arról, hogy hányast kaptak az iskolában, holtbiztos, hogy már előtte tudtam volna arról, hogy ez érdekli és mi miatt fordult efelé. Így amikor ezt a döntést meghozná, akkor már

a) vagy tudom, hogy hiába is próbálnám lebeszélni, ha eddig nem tudtam;

b) vagy tudom, hogy ez egy megalapozott döntés és hagynám, hogy a saját útját járja.


Számomra a választóvonal nem muzulmán és keresztény ember között van, nem is ateista és hívő ember között, hanem tisztességes és tisztességtelen ember között.

márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Rahagynam. Ha szeretne, csinalja, a tinik kepesek fura dolgokat csinalni,mikozben keresik onmagukat, ez termeszetes. Bar a mecsetbe jaras alapbol nalunk nem valosulhatna meg, mert nincs a varosban ilyesmi, a fejkendo hordasat is valoszinuleg 1 nap alatt feladna, de lelke rajta, ha neki ez kell, oke.

Valoszinuleg ez a fellangolas is ugyanugy elmulik, mint a tobbi hulyeseg :D

márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Kideríteném honnan jött a megvilágosodás, aztán jól elverném.
márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
A válaszok többsége megerősíti hogy keresztény-ateista kultúrkörben mennyire nem tisztelik a vallásszabadságot.
márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Először is nem jutnánk el addig. Másodszor ha ismerősöm gyerekével történne ilyesmi, elmagyaráznám neki, hogy miről is szól az a vallás és akkor önként fordulna el tőle.


Egyébként mit tiszteljen bárki is egy rasszista felfogásban?

ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

"Először is nem jutnánk el addig. Másodszor ha ismerősöm gyerekével történne ilyesmi, elmagyaráznám neki, hogy miről is szól az a vallás és akkor önként fordulna el tőle.

Egyébként mit tiszteljen bárki is egy rasszista felfogásban?"


Mit magyaráznál el ha fogalmad sincs miről szól? Milyen rasszista felfogás? Bármilyen etnikumú ember lehet muszlim és semmiféle hátrány nem éri csak mert nem arab. A zsidó vallás például rasszista mert a zsidó nép etnikai alapú kiválasztottságát felsőbbrendűségét hirdeti.

Előbb talán nézz utána.

ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!