Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » League of legends-et mikortól...

League of legends-et mikortól engednétek?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Amikor nem kér engedélyt hozzá.

De amúgy inkább 15+, ha lenne beleszólásom.

ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Én 8 évesen kezdtem játszani és azóta még mindig. Tiltva lenne! :D
ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

Amikor már más játékokban nem ír másoknak csúnyán, nem oszt meg személyes információkat, nem találkozik online barátokkal a valóságban, tisztában van vele, milyen praktikákkal akarják függővé tenni és felesleges fizetésre rávenni a játékban és képes egy bizonyos időkorlátot felállítani saját magának, ami után kimegy az udvarra, mert igénye van rá.

Én 16 évesen kezdtem, az udvaros sajnos nem volt meg, utólag visszanézve jót tett volna.

Ha vannak való világban barátai, akik loloznak, akkor nagyobb magabiztossággal engedném, mert így csapatépítő lehet, egyedül játszva viszont könnyen lehet még magányosabb.

ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lol az egy elmebeteg, addikt dolog, nekem is volt olyan időszakom, amikor minden szabadidőmben előtte rohadtam, pedig elmúltam már 20, szerencsére már egy ideje rá se néztem, mert valójában egy nagy szar. Sajnos a dolog megúszhatatlan, előbb-utóbb átesik rajta a te gyereked is.
ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!