Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől félek ilyenkor? , , Nem...

Mitől félek ilyenkor? , , Nem értem. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szünetbe (suliba) nem merek oda menni a barátomhoz mert attól tartok hogy a barátnőim leszólnának...A legjobb barátnőm tudja hogy vele járok de szinte az összes többi nem,,és ezért már több vitánk is volt...(sulin kívül minden ok.)Aztmondta hogy most ősziszünetben gondoljam át ezt az egészet mert "nem merem felvállalni hogy vele járok" és ennek semmi értelme

Nem tudom mitcsináljak

Mert nekem fontos ő is és a barátnőim is de a bnőim nem bírják ők mert ő nemaz a "plázab.zi" stilusu...

Tudom hogy gyerekesen hangzik,,de segítsetek hogyha tudtok

15l


2010. okt. 31. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vállalod fel -ez nem fer a barátoddal szemben.

Anno én is igy éreztem a fiúval kapcsolatban, aki akkor a barátom volt. Tudtam, hogy nem fog bejönni a csajoknak, de nekem mégiscsak fontosabb volt ő, mint a barátnőim. Ezért bevállaltam. Jelenleg a férjem.

Érdekes azért visszatekinteni a múltra és újrafürkészni azokat a barátnőket, hogy ők hol vannak most vagy mire vitték...

Nekem van egy gyerekem már és egy boldog családom...

Hát nekik... Vannak köztük olyanok, akik nem az elvárt szépséghez mentek hozza, ami azt illeti elég csúnyácska a párjuk - de boldogok.

A legtöbbje sajnos elvált gyerekkel vagy a nélkül, vagy esetleg még mindig keresi az igazit...

Gondolom azért te még nem gondolod azt, hogy mellette fogsz megöregedni.. Azt viszont mindenképp tisztázd, hogy mi éri meg neked a jobban. A barátnők,- feltéve, ha ők is barátnőnek tartanak téged, nemcsak te őket - miután csámcsognak majd egy kicsit az ügyön, aztán elfogadják a helyzetet.

Sok sikert! Majd írj, hogy mi újs!

2010. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben felvállalnám a barátomat.

Ha ezek a lányok tényleg a barátnőid,akkor megértik,hogy szereted...Ha pedig beszólnak a fiú külseje miatt elég ha annyit mondasz,hogy nem kell,hogy mindenkinek tetszen,elég ha én szeretem!


Hidd el,ez nagyon rosszul eshet a barátodnak.Gondolj bele,hogy éreznéd magad egy fordított szituációban (a barátod nem mutatna be a barátainak stb.)?

15/L

2010. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald fel! Ha igaz barátnőid akkor elfogadják, ha nem azok akkor inkább ne barátkozz velük!

Csak gondolj bele, neked milyen rosszul esne ha a Fiú nem mutatna be a barátinak!

Sok sikert! Majd írd meg, hogy mi volt! :)

2010. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vllald fel, ha ő fontos neked, és nem a "barátnőid". Ha tényleg a bnőid akkor le kell fogadniuk Téged!
2010. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány azért "csámcsog" egy fiún, mert tetszik neki. Személyes tapasztalat. :)

A barátodat mindenképp vállald fel, nem kell más véleményével foglalkozni, csak irigyek, mert te boldog vagy. És ez a lényeg. :)

2010. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen vállald fel őt mások előtt is.Ha belegondolok nekem nagyon rosszul esne,ha úgymond letagadnának.A barátnőid pedig meg fogják érteni,hogy őt szereted,azért amilyen én nem fognak ezért megszólni...ha persze tényleg igazi barátnők. Ha meg nem akkor nem kell velük foglalkozni. Remélem helyesen döntesz majd:)
2010. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,,Remélem még nem lesz késő... (:
2010. nov. 1. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mész oda a barátod egy idő után azt fogja hinni hogy van másik palid...
2010. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!