Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Húgom 11 születésnapjára mit...

Húgom 11 születésnapjára mit tudnék venni/készíteni?

Figyelt kérdés

Írok néhány dolgot a húgomról:

Nem az a szokásos, Hannah Montana "korban szenvedő", Hello Kittys lány, nem szereti Keshát, SP-t, Justin Biebert, Katy Perryt és az ehhez hasonló sztárokat. Egészen kicsi kora óta inkább rock, rapp és punk zenét hallgat (the Grenma, Tankcsapda, Sub Bass Monster, Eminem, Joan Jett, stb.), néhány pop számot is szeret de nem a kedvence. Nagyon szeret olvasni (könyvet fog kapni), viszont - állítása szerint - nem jó a kézügyessége és nem szeret nyakláncot fűzni, vagy semmi ehhez hasonlót.

Ár majdnem teljesen mindegy, gondolom 20e forintnál drágább dolgokat nem nagyon írtok. 9 nap múlva lesz a szülinapja, de nekem még semmi tippem sincsen.


2010. okt. 31. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cd-t vennék neki valamelyik előadótól.
2010. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már a kedvenc bandái/rapperei lemezeit mind letöltötte a gépére..-
2010. okt. 31. 22:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kötőjel véletlenül került oda.
2010. okt. 31. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved inkább valami "élmény" programot adni neki ajándékba? Tesó nap, elmentek valahova együtt, jólérzitek magatokat? Ha mindene megvan, nehéz ajándékot venni :S Játékok 11 évesen egyáltalán nem érdeklik? Ruha?
2010. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet az élmény. Csak hát én se vagyok 'idős', 15 éves vagyok. Habár az nem rossz ötlet, hogy elviszem pl. plázázni, anyuék biztos elengednének, max. ők is jönnek, de külön megyünk (nem nagyon szeret a szüleimmel vásárolni).
2010. nov. 1. 07:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést kérek a reklámozásért, de találtam egy szuper jó oldalt a neten, próbálj meg innen válogatni: www.ajandekkatalogus.hu!
2010. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt szerintem nem lehet reklámozni, mert az oldalon nem "tagokat toborzunk", hanem segítséget adunk, akár egy linkkel.
2010. nov. 1. 09:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Végignéztem a vicces ajándékoknál az első 3 oldalt, máris megvan hogy mit fog kapni. :) Nagyon szereti a lufikat, úgyhogy veszek világító színes lufit, csináltatok feliratos pólót és kap egy kéken világító LEDes fülbevalót. :)
2010. nov. 1. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is menjetek el valahova :)
2010. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma van a szülinapja, nagyon örült az ajándékoknak. =) Olyan jó érzés volt látni ahogy felvette a pólót és amikor meglátta a lufikat meg a LEDes fülbevalót azt mondta:" übermegagigaszupercsúcszsírkirályság" ^^
2010. nov. 9. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!