Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódok, szerintetek baja van...

Aggódok, szerintetek baja van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Tegnap linkelte a blogját. Szerintem egy egézséges lelkű 14 éves lány nem ír ilyeneket


[link]


2010. nov. 2. 13:43
 1/7 anonim válasza:
34%
ez elég beteg de ha a helyesírási dolgokról beszélsz... egy 14 éves lány azér tudjon már írni
2010. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen az ember kamasz,picit depressziós,világmegváltó dolgokat akar tenni,vagy magába fordul,vagy kitörő jókedve van.Keresi az útját.A barátnőd teljesen normális.Gyönyörűen ír,szerintem egy igazán mélyérzésű,értékes ember lehet,nem egy sekélyes kis liba,mint oly sokan.
2010. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baja nincsen szerintem!
2010. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a blogja.Én is kb így írok.És?:)

Mért egy egészséges lelkű 14 éves lány milyeneket ír?Hogy mit csináltak éjszaka a pasijával a 3.hét után?Vagy hogy a barcsinőivel shoppingolni voltak,és fúde cuki rucit vett?Vagy mit?

2010. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jó, én is akartam blogot az életemről! Én nekem azért mozgalmasabb az életem... Nekem sincs semmi bajom, csak ő így látja az életet! Enyhe bezárkózás van nála, és csak névetlenül mer kiállni a világ elé!

14/L

2010. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy túl jó kedvem szokott lenni :) Anyukám akkor szidja csak a hormonokat :) Mást nem tehet. Valaki befordul kamaszkorába van akit meg nem lehet leállítani
2010. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen ír sztem is. De azért kicsit depis a hangvétele. Ezen a részén mint barátnő én is elgondolkodnék, hogy kihúzzam belőle.
2010. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!