Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz lányok EGY RÉSZE...

A kamasz lányok EGY RÉSZE miért nem becsüli annyira önmagát, hogy ne adja oda a testét már 14-15 évesen?

Figyelt kérdés

Miért nem várjátok meg az őrjítő nagy szerelmet,még ha később is jön???



(tisztelet a kivételnek)


2010. nov. 2. 13:53
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
72%
mert úgy gondolják, hogy így menő a sok hülye amcsi film miatt
2010. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
66%
Mert ettől lesz menő meg azt hiszi hogy ettől mindenki felnéz majd rá és felnőttként kezeli
2010. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%

Már vagy 25 ilyen kérdés volt. Nem unjátok még? Attól még, hogy itt tépitek a szátokat, ugyanazokat a válaszokat fogjátok kapni.

Mellesleg én egyetértek veled, Kérdező, de sajnos ez nem fog változtatni semmin. Csak azt tudom ismételni, amit az első mondott; menőnek hiszik, és majmolni akarják az amcsikat. Nyugatról jön a szenny.

2010. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%
13:56 Úristen, te aztán jó nagy marhaságot vontál le! Amcsi filmek mi? te nagyon h.lye vagy. megsúgom, h semmi köze sincs hozzá, csupán a mai fiatalok korábban érnek, mint mi annó. És ez így lesz minden generázcióval. Ennek főleg az internet az oka, néhol esetben a szülők (hangsúlyozom NÉHOL esetben).
2010. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
60%

14:04, na ne mondd. Akkor az én unokáim már 9-10 évesen fgnak orrba-szájba b*szni, mondván, hogy korábban érnek?

200 év múlva meg azért fog felsírni a csecsemő, mert még szűz, vagy mi?

2010. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
14:06 pontosan, jól mondod
2010. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
54%

14.04, ezt te sem gondolod komolyan!

Az, hogy egy kislánynak előbb érik a teste, nem jelenti azt, hogy az agya is:S Ha az agya is előbb érne, nem dobná oda magát. Igaza van a 14.06-nak, nem érnek előbb, csak menők akarnak lenni.

2010. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem komolyan,,mindenki ezen rágódik...Az ő teste >> aztcsinál vele amit akar és nem hiszem hogy ebbe bárkinek lenne beleszólása...

És ez az egész hülye duma hogy "megvárni az igazit" mert lehet hogy az igazi nem várta meg őt...

Ez a véleményem...Aztán felőlem lehet tovább vitatkozni...

2010. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%

14:11, köszönöm, hogy egyetértesz!

14:25-nek mondom, hogy igen, az ő teste, és én nem szándékozok beleugatni mások dolgaiba, de nem is ezért vagyok itt. Pusztán a véleményemet írom le, ahogy te is és a többi felhasználó is. Véleményem szerint elég kiakasztó dolog ez, de sajnos nem tudunk rajta változtatni, akárhány ilyen jellegű kérdést írunk ki. A korai érésről szóló maszlag meg tömény marhaság. A mai tinédzserek nem érnek hamarabb, mint az előző generáció, csak az a helyzet, hogy 20-30 évvel ezelőtt még nem hülyítette a média ennyire a népet, így nem is tudták az emberek azt leszűrni, hogy az a menő, ha mindenkivel felb*szatod magad.

2010. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

14:25 vok

De komolyan,,gondolkodjatok már,hogyha el is vesztené a szüzességét vmi 12-3-4 éves biztos (legalábbis nekem biztos)nem az lenne az első dolgom hogy fűnek-fának elmondjam...

2010. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!