Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? :' (

Most mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés

Lovagolni járok, egy nemigazán modern lovardába, ahol össz-vissz 6 darab ló van. Egy lovas iskolában szeretnék tovább tanulni, csak ami a mi megyénkben a legközelebb van az nem valami jó hely. Viszont Mezőörsön a lovaskollégiumba elmennék DE én árulásnak érezném a lovardámmal szemben, hogy egy sokkal jobb helyre járok ahol egy csomó ló van.Persze járhatnék továbbra is oda de valahogy bűntudatom lenne.

Most mit tegyek? Kövessem az álmaim vagy menjek egy hozzánk közel lévő középsuliba. ahol nem biztos hogy jól érezném magam?

14/L


2010. nov. 3. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen kövesd az Álmaidat. Ez nem kérdés.:);)
2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%
véletlenül nem V.F. a monogrammod xD múgy szerintem teljesen mindegy hogy most oda jársz ahova eddig vagy egy jobba
2010. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem V.F. a monogramom és köszi a válaszokat :)
2010. nov. 3. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj én is hasonló helyzetben voltam.

Az én régi oktatóm nem nagyon jött be nekem( semmmit nem tanított, egész órán csak énekelt), és átmentem egy másikhoz.Elhiheted nekem is bűntudatom volt, hogy ezzel nem bántom-e meg.

Szerintem kövesd az álmaidat!:) Szia!

2010. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 petrus (: ***** válasza:

nyugodtan menj át oda, ahol jobb az ellátás, több ló van, felszereltebbek, senki nem fog megsértődni :) furcsa lesz, de ez van. hidd el, senki sem akarja, hogy a rosszabbat kapd, ha kaphatod a jobbat is. visszalátogatni visszalátogathatsz a közeli lovardába, így látni fogják, hogy szereted őket :)


16/L

2010. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a mostani lovardába is járnék lovagolni csak hétvégén, de hát ott van az a furcsa érzés, hogy cserben hagyom őket holott nem is.
2010. nov. 3. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki hasonló helyzetben vagyok mint Te.

Hát tudom eléggé nehéz, én is annyira féltem mikor vártam az oktatómra, és találkoztam a régivel. Hát csak nézett, hogy Én mit keresek ott, mikor nincs is most órája.De már kezdem megszokni, hogy a régi is ott van.És szerintem nem fogod őket megbántani.

De menj oda és kérj bocsánatot, mondd el az egész sztorit ha Te ettől jobban érzed magad.

Szia! Sok sikert! :)

2010. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a magad boldogulása tekintetében legyél önző

bármiylen rosszl hangzik is

ebben csak magadra számíthatsz

senki nem fogja neked megháláni, hogy nem mentél abba a suliba

ne áldozd be magad a lovardáért

2010. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!