Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hibás a személyiségem?

Hibás a személyiségem?

Figyelt kérdés

Nem érdekel az, ami más lányokat. Nem sminkelek, nem a legújabb divat szerint öltözködöm, a popzenében és a discoban nem lelem örömömet. Még folytathatnám, de szerintem értitek.

Van, amikor mindenen csak nevetek, de ez ritka. Általában mogorva vagyok, elutasító, visszahúzódó, sokszor akkor sem szólalok meg, ha kérdeznek. Ha véleményt nyilvánítok, azt sokan bántónak veszik, pedig igyekszem normális hangnemben beszélni mindenkivel.

Ha kedves vagyok másokkal, az a baj, ha rideg, akkor meg az... sose tudok megfelelően viselkedni, ami miatt állandóan rossz a kedvem, és sokat sírok. Könnyen megbántok másokat, de ők még könnyebben engem...


Mi a hiba bennem? És miért érzem úgy, hogy az egész világ utál, amikor elvileg nincs így? Milyen benyomásotok van rólam ezek alapján?


Vannak jónak mondott tulajdonságaim is, például, hogy szépen rajzolok, tehetségen író vagyok, és nagy a szókincsem, de ezekkel semmit nem tudok kezdeni, ha teljesen egyedül maradok a világon.


13,5/L


2010. nov. 5. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nagy a szókincsed, az már ezen a kérdésen is látszik. (az, hogy az enyém milyen kicsi, az meg ezen a válaszon :) ) Azok alapján, amit itt leírtál egy eléggé értékes ember lehetsz, csak rossz a marketinged. Próbálj meg egy kicsit feloldódni. Legyél vidám, szellemes, az elején még biztos nehéz lesz, de aztán egyre könnyebb és a végén azon találod magad, hogy mindenki téged csodál.
2010. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdődött a tinikor!:) Ez természetes,és mindenkinél előjön..fiúknál és lányoknál is egyaránt.Sok minden meg fog változni az életedben.Lesznek testi változásaid:az alakod fog változni,nyúlni fogsz,teltebbek lesznek az idomaid(a melleid megnőnek,néha ez fájdalommal jár,de kibírható,és gyorsan elmúlik,és csak egy-kétszer fordul elő,igaz ez változó mindenkinél)

Lesznek lelki változásaid:igen,a hangulatváltozások..-_-" én is szenvedek vele!és nekem is voltak fájásaim itt-ott,de kezdenek elmúlni..14 éves,vagy 15 éves korodra több szőrzeted lesz..stb.:) kezedbe fogod a borotvát..stb.

Meg sok lelki változásod lesz még..néha akár depressziósnak is érezheted majd magad,de ne aggódj,minden helyrerázódik majd!

2010. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 burleson válasza:
100%
légy nyitott a világ felé és legyél büszke arra hogy te ilyen vagy! hiszen nem létezik a világon még egy ilyen ember mint te!
2010. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

igen ilyen velem is volt. tudom milyen rossz, de hidd el hamar fog ez változni. :D

és értelmes embernek tűnsz (amit látom te is tudsz magadról) tehát.. ilyenkor próbálj olyan dolgokat csinálni amik boldoggá tesznek. Ilyen apróságok pl. egyél egy szelet csokit, írj egy verset. néha foglalkozz egy kicsit úgy magaddal, hogy nem azzal törődsz, hogy mit kellene csinálnod, hanem amit tényleg élvezel.

2010. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok, csak fiúban(kivéve a sírós részt:)
2010. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

húúú:O

ez teljesen igaz minden egyes szó amit leírtál ez egyik ismerősömről:O:O őt se érdekli az amit más lányokat ő amolyan "emokkernek" nevezi magát.:)próbálj megnyílni az emberek előtt(tudom, nem könnyű,pl. én járok színjátszó szakkörre és ott lettem bátrabb. eleinte ritka volt ha megszólaltam.:)). lehet hogy kicsit morci vagy, de ez nem baj. nincs azzal semmi gond ha más vagy.Sőőt!:D

járj nagyobb tárasásba, szünetben menj oda az osztálytársaidhoz. oda ahol vannak mondjuk 3-4en és ott hallgasd mit beszélnek vagy hülyülnek. szerintem lesz olyan téma amihez te is hozzátudsz szólni.:)

2010. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!