Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért röhögök mindenen?

Miért röhögök mindenen?

Figyelt kérdés

néha elég zavaró ,mert van,hogy órán is rám jön a nevetőgörcs és nem tudom abbahagyni.ez a korral jár?

13,5/L


2010. nov. 6. 13:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a te korodban én is mindenen röhögtem,lehetett az vasárnapi ebéd vagy tesi óra.
2010. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a korral jár. :) De csak egy tanács, sose nődd ki.
2010. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!!:D

megpróbálom kinőni:P

2010. nov. 6. 13:43
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, velem is ez van. Angolórán rendszeresen röhögőgörcsöt kapok. :$ :D

15/l

2010. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Én is pont így voltam vele,de nincs abba semmi rossz.Engem például pont azért szerettek,mert mindíg röhögtem és komolytalankodta,de csak persze határon belül.Na mindegy a lényeg hogy nekem megmaradt ez az állandóan röhögés,na jó nem egyfolytába,de mindenen tudok röhögni és én ezt nagyon szeretm.Te is szeresd. :)

21/L

2010. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

én szeretem!!!:D

csak az a probléma,hogy múltkor majdnem szaktanárit kaptam,mert a tanár azt hitte,hogy rajta röhögök:P

2010. nov. 6. 14:04
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen,vannak emiatt cikis helyzetek,de ha úgy nézzük pár év múlva azon is csak röhögni fogsz :p

21/L

2010. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenen röhögök :DDD

De nekem akkor jön gyakrabban elő, ha túl keveset alszok több napon keresztül... Szerintem sincs benne semmi rossz, kivéve a cikis helyzeteket vagy amikor nincs kivel nevetni mert egyedül vagyok :D (meg amikor sírok a nevetéstől elkenődik a sminkem... :P ) 17/L

2010. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ez tök normális én is iylen vagyok néha még a semmin is képes vagyok elröhögni magam... meg szokott olyan is lenni hogy meg látttom valamelyik barétom és elkezdek röhögni és asse tom min 16l
2010. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

jajj.imádok röhögnii.:)*-*

napi szinten van egy röhögőgörcsöm.xD

igen csak hülye vagyok a múltkor tesin elkezdtem azon röhögni h mindenki a futás közben egyszerre lépett szinte.xD

kémián elsőpadosvagyok.azon röhögtem egész órán h fostos rostos.xD


jah meg azon tudok még jókat röhögni hogy nyenyecc.xD


és nem értem hogy miért.:D szóval köszi a kérdezőnek hogy feltetted ezt a kérdést így nekem is választ adtatok.:D:D

2010. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!