Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek? :S Most mit tegyek?

Szerintetek? :S Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim elvárják, hogy mindenképpen orvos legyen belőlem. De én nem szeretnék az lenni. Mondtam nekik hogy oké, mert végül is sokat keresnek..de mióta van biológia órám, rájöttem hogy rohadtul nem érdekel a dolog. Ezt ők nem képesek megérteni. A kérdés hogy tudnátok írni pár jobb munkát, amit egy ilyen lány mint én szerethet, és sokat lehet vele keresni?? Leírom hogy mit szeretek: Énekelni, táncolni, szerepelni, (többször tanítottam be táncot is, és ének versenyeket is nyertem) érdekel a divat, a fotózás..stb. Az se baj ha olyat írtok, ami nem ezekkel kapcsolatos. Ja, és most vettek fel egy nagyon erős gimibe. De mondjuk vannak olyan színművészeti egyetemek, amikre felvennének úgyis, ha előtte nem jártam se színjátszóra, se semmi ilyesmire?? Köszi 13/L
2010. nov. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az a szakmád, amit te szeretnél. Apukám nekem is azt mondja, hogy: vagy orvos, vagy ügyvéd lehetek. A szüleim külön élnek, és Anyukám azt mondja, hogy legyen az a szakmám, amit én szeretnék, szívesen csinálnám, stb...


Én ezeken gondolkozom: gyógyszerész, tolmács, idegenvezető, tanár, színésznő, műsorvezető, újságíró, divattervező, lakberendező.


Neked nincs valami kiskori álmod?

2010. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ami nagyon fontos, hogy ne hagyd magad. Ez a te életed, nem az övék. Én lányként informatikai vezető vagyok egy cég magyarországi részlegénél, jól keresek :) A pénz nem minden, a lényeg, hogy megélj alapszinten, az azért kell, de a lelki boldogság elégedettség sokkal fontosabb.

31/L

2010. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amiken én gondolkodom: színésznő, divattervező, újságíró és az olyan csajosabb szakmák :) Nincs gyerekkori álmom, max. a színészkedés.Csak félek elkéstem.. Akkor nem szakközépbe kellett volna mennem? Hogyha újságíró vagy ilyesmi szeretnék lenni? Nem tudom hogy mit tegyek. Nem szeretnék más helyett élni. :((

2010. nov. 6. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Újságírással még nem késtél el, ha egyetemen btk-magyar szakon tanulsz tovább:) A másik kettővel szerintem már igen.
2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!